Łomża

Strona główna » Miasto » Wydarzenia na Starym Rynku

Bezpłatna linia MPK na "Walizkę"

foto
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży, z inicjatywy Dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Łomży oraz w porozumieniu z Prezydentem Miasta, uruchamia bezpłatne kursy autobusów, którymi będzie można dojechać na wieczorne spektakle plenerowe na Starym Rynku, odbywające się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego "Walizka". W każdym dniu (środa, czwartek, piątek) planowany jest jeden kurs linii teatralnej, która dowiezie widzów z osiedla na Stary Rynek i po zakończonym spektaklu odwiezie do domu. A sam autobus też będzie teatralny… Już od dziś w autobusie o numerze bocznym 215 można zobaczyć lalki i maski z wcześniejszych przedstawień Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Młodsi pasażerowie poznają pewnie Tymoteusza, który postanowił osobiście sprawdzić jak się podróżuje łomżyńskimi empekami, a starszych może uwiedzie tajemniczym spojrzeniem Balladyna…
więcej

Kolekcjonerzy ponownie zawitali na Stary Rynek

foto
W niedzielę (31 maja br.) łomżyński Stary Rynek, już po raz drugi, gościł wystawców, kolekcjonerów i miłośników staroci, którzy zjechali na Jarmark Kolekcjonerski. W zależności od potrzeby - można było obejrzeć, kupić czy też wymienić się posiadanymi zbiorami.
więcej

Dzieci miały swoje święto

Zgodnie z wieloletnią tradycją, 1 czerwca, odbył się na Starym Rynku festyn "Słoneczna Estrada". Święto dzieci, bo tak najprościej można ująć to wydarzenie, okazało się wspaniałą zabawą dla tych najmłodszych, trochę starszych i tych najstarszych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, były liczne pokazy, konkursy, gry i zabawy.
więcej

XXVIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka

Plakat XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka
10-13 czerwca 2015 XXVIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka
Dyrektor Festiwalu Jarosław Antoniuk
więcej

Zmiany w ruchu na Starym Rynku

tędy od poniedziałku będzie odbywał się ruch samochodów
Od 1 czerwca br. wejdą w życie przepisy umożliwiając przejazd pojazdami samochodowymi dookoła Starego Rynku oraz wyłączające ze strefy płatnego parkowania znajdujące się przy nim parkingi. Fizycznie jednak za darmo można będzie parkować już od dnia dzisiejszego od godz. 17:00, gdyż w weekendy opłaty w strefie płatnego parkowania nie obowiązują, zaś ruch dookoła Starego Rynku zostanie puszczony w poniedziałek około godz. 22:00, po zakończeniu imprez z okazji Dnia Dziecka.
więcej

Zaproszenie na festyn muzyczny SŁONECZNA ESTRADA z okazji Dnia Dziecka

foto
Jak co roku Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych i Prezydent Łomży zapraszają dzieci i młodzież na festyn muzyczny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca na Starym Rynku. Zaczynamy o 10.00. A w programie znalazły się:
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


NewsletterCopyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED