Łomża

Strona główna » Organizacje pozarządowe

COP zaprasza na kawiarenkę obywatelską

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na ciekawą i ważną dla środowiska organizacji pozarządowych w Łomży dyskusję. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 16.30 w Hali Kultury w Łomży. Będzie ono miało formułę kawiarenki obywatelskiej - organizatorzy zaplanowali przestrzeń na dyskusję i poczęstunek.
więcej

Fundacja Logos zaprasza społeczników do udziału w projekcie

foto
Fundacja Działań Lokalnych Logos zachęca osoby, które chcą poznać zasady wolontariatu do udziału w zadaniu „Mój pierwszy dobry uczynek”. Wolontariusze mogą zdobyć doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych i przedsiębiorstwach społecznych. Natomiast osoby już posiadające doświadczenie w zakresie wolontariatu będą mogły wspierać merytorycznie NGO i PES.
więcej

Szkolenie i dyżur w COP

"Finanse w organizacji pozarządowej" - to tytuł szkolenia, które organizuje Centrum Organizacji Pozarządowych w Łomży. Termin: 16.11.2022 r. (środa) – godz. 14.00-17.00, Domek Pastora – Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej w Łomży, ul. Krzywe Koło 1.
więcej


Wybieramy społecznika i inicjatywę roku 2022

Prezydent Miasta Łomża i Łomżyńska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłaszają konkurs "ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU" i "ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU". Już po raz szósty kapituła konkursu nagrodzi najaktywniejszych społeczników działających na rzecz środowiska lokalnego oraz wyróżni najciekawsze inicjatywy.
więcej

Konsultacje Rocznego Programu Współpracy Miasta Łomża z Organizacjami Pozarządowymi na 2023 rok

Od 12 września do 2 października 2022 r. można zgłaszać swoje uwagi i propozycje do projektu Rocznego Programu Współpracy Miasta Łomża z Organizacjami Pozarządowymi na 2023 rok.
więcej

Spotkanie ws. projektu Rocznego Programu Współpracy Miasta Łomża z Organizacjami Pozarządowymi 2023

W dniu 29 września 2022 r. o godzinie 15:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży – Stary Rynek 14, odbędzie się spotkanie konsultacyjne w ramach konsultacji społecznych projektu Rocznego Programu Współpracy Miasta Łomża z Organizacjami Pozarządowymi na 2023 r.
więcej

Fundacja Logos poszukuje wolontariuszy do udziału w projekcie

Fundacja Działań Lokalnych Logos zachęca osoby, które chcą poznać zasady wolontariatu do udziału w zadaniu „Mój pierwszy dobry uczynek”. Wolontariusze będą mogli zdobyć doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych i przedsiębiorstwach społecznych. Natomiast osoby już posiadające doświadczenie w zakresie wolontariatu będą mogły wspierać merytorycznie NGO i PES.
więcej

Mikrodotacje dla młodych NGO

Rozpoczął się nabór wniosków w ramach konkursu na rozwój instytucjonalny Młodych Organizacji Pozarządowych! Można ubiegać się o dotację w wysokości do 5000 zł. Wnioski należy składać do 15 czerwca do godziny 23:59.
więcej

Ogłoszenie o otwarciu likwidacji Stowarzyszenia Kulturalnego Bonar

Likwidator Stowarzyszenia Kulturalnego Bonar z siedzibą w Łomży ul. Wojska Polskiego 3, powiat łomzyński (KRS: 0000711498) podaje do publicznej wiadomości, że na mocy Uchwały nr 5/2022 Walnego Zgromadzenia Członków o postawieniu Stowarzyszenia w stan likwidacji i jego rozwiązania z dniem 31.03.2022 r. Otwarcie likwidacji Stowarzyszenia zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego postanowieniem Sądu Rejonowego w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 26.04.2022 r. wydanym w sprawie o sygnaturze: BI.XII NS-REJ.KRS/004350/22/200.
więcej

Międzypokoleniowy dzień aktywności

foto
Stowarzyszenie Youth Human Impact zaprasza na wydarzenie integrujące młodzież i seniorów. 25 lutego w III Liceum Ogólnokształcącym przygotowało Międzypokoleniowy Dzień Aktywności „Let’s up”.
więcej
Stowarzyszenie DA SIĘ - BONY ON

foto
Stowarzyszenie DA SIĘ poinformowało, że osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami mogą skorzystać z bezpłatnych wyjść do kina lub na basen. Projekt zakłada zwiększenie samodzielności i aktywności społecznej 20 osób z niepełnosprawnością, poprzez skorzystanie z tzw. BONÓW KULTURY oraz BONÓW SPORTOWYCH.
więcej

Stowarzyszenie DA SIĘ - Łomżyński Punkt konsultacyjno - edukacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością II

Stowarzyszenie DA SIĘ poinformowało, że do 30.11. 2021 r. osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami mogą skorzystać ze wsparcia Punktu Konsultacyjnego. Projekt zakłada zwiększenie samodzielności i aktywności życiowej 10 osób z niepełnosprawnością, poprzez skorzystanie z indywidualnego wsparcia specjalistów: psychologa, prawnika, trenera umiejętności społecznych, doradcy ds. osób z niepełnosprawnością w rozwiązywaniu problemów związanych z codziennym funkcjonowaniem w społeczeństwie.
więcej

COP zaprasza na szkolenie - księgowość i finanse w NGO

20 października o godz. 15.00 rozpocznie się szkolenie, organizowane przez Centrum Organizacji Pozarządowych. W Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora w Łomży przy ul. Krzywe Koło 1 o księgowości i finansach organizacji pozarządowych będzie mówiła Katarzyna Kobosko z Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku.
więcej

Czekamy na zgłoszenia w konkursie Łomżyński Społecznik Roku

Jeszcze do 30 października 2021 r. można zgłaszać kandydatów do konkursu "ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU" i "ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU". Konkurs po raz kolejny ogłosił Prezydent Miasta Łomża wspólnie z Łomżyńską Radą Działalności Pożytku Publicznego. Na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe.
więcej

Konsultacje Rocznego Programu na 2022 rok

Od 14 października do 4 listopada 2021 r. można będzie zgłaszać swoje uwagi i propozycje do projektu Rocznego Programu Współpracy Miasta Łomża z Organizacjami Pozarządowymi na 2022 rok. Projekt Rocznego Programu i harmonogram konsultacji znajdą Państwo w BIP (link poniżej) oraz w załączniku pod artykułem.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Zasady funkcjonowania Urzędu Miejskiego w okresie epidemii, wraz z wykazem niezbędnych numerów telefonicznych, dostępne są pod adresem http://www.lomza.pl/index.php?wiad=10250.

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

VeloBank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED