Łomża

Strona główna » Miasto » Turystyka » Baza Gastronomiczna

Baza Gastronomiczna

Łomża

Restauracja

  • Amadeus, ul. Przykoszarowa 16, tel. 86 2181142, e-mail: restauracja@amadeus-restauracja.pl, www.amadeus-restauracja.pl

  • Aroma, ul. Łąkowa 23, tel.: 794633434, www.aroma-restauracja.com

  • Cztery Pory Roku, al. Piłsudskiego 85, tel.: 86 4737473, 86 4735473, www.restauracja4poryroku.pl

  • Frangos Burger&Grill House, al. Legionów 65, tel.: 531322012, www.frangos.pl

  • KFC, ul. Zawadzka 38 (Galeria Veneda)

  • Koku Sushi, ul. Bema 21, tel.: 690979369, www.kokusushi.pl

  • Koku Sushi, ul. Długa 27, tel.: 690690238, www.kokusushi.pl

  • Manufaktura i Restauracja Syta Panna, ul. Sikorskiego 134, tel.: 506071647, e-mail: sytapanna@o2.pl, www.sytapanna.pl

  • McDonald’s, al. Legionów 58, tel.: 604059985

  • Perła Restauracja i Pokoje Gościnne, al. Piłsudskiego 127, tel.: 86 2181010, 600896436, e-mail:perla@stelmachowski.com.pl, www.stelmachowski.com.pl

  • Quattro Club & Restaurant, al. Piłsudskiego 36, tel.: 86 2182485, www.quattroclub.pl

  • Restauracja Na Farnej, ul. Farna 9, tel.: 86 2166169, 513045105, www.nafarnej.pl

  • Restauracja Na Skarpie, ul. Kapucyńska 6, tel.: 86 2166510, 606634820, 501608036

  • Restauracja i Hotel Concordia, ul. Poznańska 97, 86 4755004, 501353227, e-mail: k.rachubka@concordialomza.pl, www.concordia.pl

  • Restauracja i Pensjonat Retro, ul. Nowogrodzka 157, tel.: 86 2162359, 600700307, e-mail: retro.lomza@gmail.com, www.retro.lomza.pl

  • Stara Waciarnia, ul. Nowogrodzka 58, tel.: 531755755, 501533442

  • Yam Caffe – Klub muzyczny i Restauracja, al. Legionów 56, tel.: 86 2185933, 504150960

  • Zajazd Fadom, ul. Wojska Polskiego 177, tel.: 86 2164544, 608381481, e-mail: zajazd.fadom@gmail.com, www.zajazdfadom.pl

  • Zajazd Ryś, al. Legionów 152, tel.: 86 2190241, biuro@zajazdrys.com.pl 

Pizzerie i bary

  • Apetyt Bistro i Caffe, ul. Ks. Janusza I 3, tel.: 86 4798777, www.apetytlomza.pl

  • Bar Gigant, ul. Giełczyńska 10, tel.: 518745001, www.gigants.pl

  • Bar orientalny Hoang Bao, ul. Giełczyńska 5, tel.: 86 2150381, 881733756

  • Bar Pychotka, ul. Długa 7, tel.: 502632267

  • Bar Smak Podlaski, ul. Mickiewicza 4, tel.: 86 2116370, www.smakpodlaski.pl

  • Bistro Łomża (Bistro przy stacji BP), al. Legionów 155a, tel.: 86 2126212

  • Chicken Bar, ul. 3 Maja 11, tel.: 86 2167222, www.chickenbar.lomza.pl

  • Gruby Benek. Pizzeria, ul. Dmowskiego 1g, tel.: 86 2116611, www.grubybenek.pl

  • Non Solo Pizza, ul. Farna 4, tel.: 86 3070460

  • Pierogarnia Stary Młyn, pl. Stary Rynek 22, tel.: 573263570

  • PIT STOP Burger, ul. Mazowiecka 6d, tel.: 690000345

  • Pizzeria Biesiada u Sławka, ul. Nowogrodzka 8a, tel.: 537425917

  • Pizzeria Diavolo Perfetto, pl. Niepodległości 3/L, tel.: 86 2166619, www.diavolo-perfetto.pl

  • Pizzeria Diavolo Perfetto, ul. Mazowiecka 6H, tel.: 86 4798080, www.diavolo-perfetto.pl

  • Pizzeria Diavolo Perfetto, al. Legionów 94A, tel. 797863861, www.diavolo-perfetto.pl

  • Pizzeria Paccino, ul. Mazowiecka 6, tel.: 86 2109778, www.pizzeriapaccino.pl

  • Telepizza, ul. Skłodowskiej 2, tel.: 86 2167070, www.telepizza.pl

  • Wiosna, kuchnia chińska, al. Legionów 30, tel.: 792290807

Kawiarnie, kluby, puby i piwiarnie

  • Kawiarnia Deptak Caffe – ul. Farna 8, tel.: 516420263
  • Kawiarnia Malina, ul. Rządowa 12, tel.: 608603606, czynne: w sezonie letnim

  • Klub 54, al. Legionów 54f, tel.:698515670, www.club54.pl

  • Lodziarnia Grycan, ul. Zawadzka 38, (Galeria Veneda)

  • Ogródek piwny „Między Mostami”, ul. Rybaki 63, tel.: 508734828, 505694484, czynne w sezonie letnim

  • Piwiarnia Warka, al. Legionów 54d, tel.: 86 2181790

  • Pub 9-ka, ul. Kazańska 6, tel.: 514198137

  • „U Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Prawdziwych, ul. Stary Rynek 3, czynne w sezonie letnim

Okolice

  • Zajazd Kasztelan Wiski, ul. Krótka 1, Wizna, tel.: 86 2196499, 500096974, kasztelanwiski@wp.pl, www.kasztelanwiski.pl

  • Zajazd Herbu Wielbut, ul. Łomżyńska 161, Konarzyce, tel.: 86 2157536, 502176334, e-mail: zajazdherbuwielbut@wp.pl, www.zajazdherbuwielbut.pl

  • Wiszące Ogrody nad Narwią, ul. Rynek 21, Nowogród, tel.: 604223713, 604567443, www.ogrodynadnarwia.pl

2013-08-31 13:28 Opublikował: Bogdan Pliszewski
Autor treści: Administrator

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED