Łomża

Strona główna » Miasto » Turystyka » Baza Gastronomiczna

Baza Gastronomiczna: Łomża i okolice

 

Łomża

Restauracje

Amadeus, ul. Przykoszarowa 16, tel. 86 2181142, e-mail: restauracja@amadeus-restauracja.pl , www.amadeus-restauracja.pl

Black Sheep Łomża, Al. Legionów 60/1f, mob.: 502769273, blacksheep.alp@gmail.com

Cztery Pory Roku, Al. Piłsudskiego 85, tel. 86 4737473, 86 4735473, www.restauracja4poryroku.pl

Frangos Burger&Grill House, Al. Legionów 65, mob.: 531322012, www.frangos.pl

KFC, ul. Zawadzka 38 (Galeria Veneda)

Koku Sushi, ul. Bema 21, mob.: 690979369, www.kokusushi.pl

Koku Sushi, ul. Długa 27, mob.: 690690238, www.kokusushi.pl

Mała Toskania Tawerna Italiana, ul. Sikorskiego 345, mob.: 602827908, www.malatoskania.lomza.pl

McDonald’s, Al. Legionów 58, mob.: 604059985

Perła – Restauracja i Pokoje Gościnne, al. Piłsudskiego 127, tel. 86 2181010, 600896436, e-mail: perla@stelmachowski.com.pl , www.stelmachowski.com.pl

Restauracja Polonez w hotelu Gromada, ul. Rządowa 1a, tel. 86 2165451, mob.: 502456019, www.gromada.pl/hotel-lomza

Restauracja Na Farnej, ul. Farna 9, tel. 86 2166169, mob.: 513045105, www.nafarnej.pl

Cafe&Bar ”W Kamienicy”, ul. Rządowa 12, mob.: 570004204, www.wkamienicy.pl , e-mail: restauracja@wkamienicy.com

Restauracja i Hotel Concordia, ul. Poznańska 97, 86 4755004, mob.: 501353227, e-mail: k.rachubka@concordialomza.pl , www.concordia.pl

Restauracja Labirynt, ul. Sikorskiego 345, tel. 86 2162960, www.labirynt-lomza.pl

Restauracja i Pensjonat Retro, ul. Nowogrodzka 157, tel. 86 2162359, mob.600700307, e-mail: retro.lomza@gmail.com , www.retro.lomza.pl

Restauracja Spokojna, ul. Spokojna 9c, mob.: 694 125 702, www.restauracjaspokojna.pl

Restauracja Syta Panna, ul. Sikorskiego 134, mob.: 506071647, e-mail: sytapanna@o2.pl , www.sytapanna.pl

Restauracja Stara Rampa, ul. Al. Piłsudskiego 36, mob.: 516474774, www.stararampa.pl

Stara Waciarnia, ul. Nowogrodzka 58, mob.: 531755755, 501533442

Zajazd Fadom, ul. Wojska Polskiego 177, tel.: 86 2164544, mob.: 608381481, e-mail: zajazd.fadom@gmail.com , www.zajazdfadom.pl

Zajazd Ryś, Al. Legionów 152, tel. 86 2190241, mob. :604571571, www.zajazdrys.pl

 

Pizzerie i bary

Pizzeria Da Grasso, ul. Wojska Polskiego 32, mob.: 504895093, www.dagrasso.pl

Pizzeria Diavolo Perfetto, Plac Niepodległości 3/L, tel. 86 2166619, www.diavolo-perfetto.pl

Pizzeria Diavolo Perfetto, ul. Mazowiecka 6H, tel.: 86 4798080, www.diavolo-perfetto.pl

Pizzeria Paccino, ul. Mazowiecka 6, tel.: 86 2109778, www.pizzeriapaccino.pl

New York Pizza, ul. Sikorskiego 198, mob.: 504171777

Pizza Pelati, ul. Kazańska 6/1, tel. 86 2152080, mob.: 602492683, www.pizzapelati.pl

Non Solo Pizza, ul. Farna 4, tel. 86 3070460

Pizzeria Gruby Benek, ul. Dmowskiego 1g, tel.: 86 2116611, www.grubybenek.pl

Pizzeria Pepe Rosso, ul. Wojska Polskiego 1, mob.: 501012349, www.peperossolomza.pl

Pizzeria Biesiada u Sławka, ul. Nowogrodzka 8a, mob.: 537425917

Pizzeria Tommaso, ul. Senatorska 6, mob.: 539221131

Pizzeria Sawana, ul. Browarna 4, tel. 86 2169710

Pizza Hut (galeria Łomża), Al. Piłsudskiego 148, tel. 22 5363636

Kebab i Pizza u Matteo, ul. Wiejska 10, mob.: 734145690

Pierogarnia Stary Młyn, Plac Stary Rynek 22, mob.: 573263570

Bar Smak Podlaski, ul. Mickiewicza 4, tel.: 86 2116370, www.smakpodlaski.pl

Bar Pychotka, ul. Długa 7, tel.: 502632267

Chicken Bar, ul. 3 Maja 11, tel.: 86 2167222, www.chickenbar.lomza.pl

Bar Smakosz, Al. Legionów 32, mob.: 519169917

Obiady u Ryśka, Al. Legionów 7c, mob.: 511664875

Bar Alicja, ul. Bema 37, mob.: 694087030

Garage Grill&Bar, Al. Legionów 141b, mob.: 662320320

Bistro Łomża (Bistro przy stacji BP), Al. Legionów 155a, tel.: 86 2126212

Bar Orientalny, ul. Giełczyńska 10, tel.: 889 161 717

Maxx Burger&Salads, Plac Stary Rynek 23, mob.: 605427863

Texas Bar-B-Q, Plac Stary Rynek 23, mob.: 572654448

Kebab Bar, Al. Legionów 50, mob.: 609 577 788

 

Kawiarnie, lodziarnie, kluby, puby

Kawiarnia Deptak Caffe – ul. Farna 8, tel.: 516420263

Kawiarnia Malina, ul. Rządowa 12, tel.: 608603606, czynne: w sezonie letnim

Lodziarnia Grycan (Galeria Veneda), ul. Zawadzka 38

Lodziarnia Gelato Rialto (Galeria Veneda), Zawadzka 38

Klub 54, ul. Al. Legionów 54f, mob.: 698515670, www.club54.pl

„U Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Prawdziwych, ul. Stary Rynek 3, czynne w sezonie letnim

Cukieteria Romanowski, ul. Al. Legionów 60, mob.: 512867892, www.cukierniaromanowski.pl

Piwiarnia Warka, Al. Legionów 54d, tel.: 86 2181790

Pub 9-ka, ul. Kazańska 10, mob.: 514198137

Ogródek nad Narwią, ul. Rybaki 11, mob.: 504150960

Pub „Pod Ratuszem”, Plac Stary Rynek 16, mob.: 609125442

 

Okolice Łomży

Gmina Wizna

Zajazd Kasztelan Wiski, ul. Krótka 3, Wizna, tel.: 86 2196499, 500096974, info@kasztelanwiski.pl, www.kasztelanwiski.pl

Gmina Nowogród

Wiszące Ogrody nad Narwią, restauracja, ul. Rynek 21, Nowogród, tel.: 604223713, 604567443, www.ogrodynadnarwia.pl

Hotel Kurpia Arte restauracja, ul. Obrońców Nowogrodu 2, Nowogród, tel. 86 2140452, 693920890, www.hotelkurpiaarte.pl

Gmina Łomża

Zajazd Herbu Wielbut, ul. Łomżyńska 161, Konarzyce, tel.: 86 2157536, 502176334, e-mail: zajazdherbuwielbut@wp.pl , www.zajazdherbuwielbut.pl

Hotel Via Baltica, restauracja, Grzymały Szczepankowskie 1a, tel. 86 2245145, www.viabalticahotel.pl

U Kurpiewskich restauracja, Chojny Młode, przy DK 61, mob.: 502199208

Gmina Piątnica

Motel Zacisze, ul. Stawiskowska 51, 18-421 Piątnica, tel. 86 2192777, 86 2165253, e-mail: info@motel-zacisze.com

Gmina Śniadowo

Karczma pod Topolami, Konopki Młode 3, tel.: 86 219 04 12, topole@poczta.fm

Gmina Jedwabne

Restauracja Sonata, 18-420 Jedwabne, ul. Kościuszki 2, tel. (+48) 509 569 716, (+48) 86 2172202, www.restauracja-sonata.pl/

2021-08-02 10:49 Opublikował: Lukasz Czech

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Zasady funkcjonowania Urzędu Miejskiego w okresie epidemii, wraz z wykazem niezbędnych numerów telefonicznych, dostępne są pod adresem http://www.lomza.pl/index.php?wiad=10250.

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED