Łomża

Strona główna » Informacje praktyczne » Gospodarka odpadami

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych styczeń-marzec 2017 r. oraz nowe stawki.

Od dnia 4 stycznia do końca marca 2017 roku odpady z terenu Łomży będzie odbierało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy, tel. (86) 212 51 61. Nowy harmonogram oraz dalsze szczegóły niebawem zostaną podane. Poniżej prezentujemy nowe stawki opłat za odbiór odpadów komunalnych oraz w załączeniu harmonogram odbioru odpadów z posesji jednorodzinnych w Łomży (od 01.04.2017r. do 31.12.2017r.)
więcej

Oferta ZGO Sp. z o.o. na usuwanie Azbestu

foto
Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą Zakładu Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. w Łomży dotyczącą materiału niebezpiecznego zawierającego AZBEST. Szczegółowe informacje znajdują się w niniejszym artykule.
więcej

Laureaci konkursu ekologicznego „Wiosenna Marzanna"

WIOSENNA MARZANNA
W dniu 20 marca 2017r. Komisja Konkursowa dokonała przeglądu prac zgłoszonych do konkursu "Wiosenna Marzanna" organizowanego przez Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. w Łomży i Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Do konkursu zgłosiło się 12 przedszkoli z Łomży z prawie 850 dziećmi. Wszystkie prace są ciekawe i zasługują na ogromne brawa dla ich autorów. Komisja stała przed trudnym zadaniem i po naradach wybrała laureatów, których podajemy w dalszej części artykułu. Cieszymy się z tak dużej ilości przedszkoli z Łomży, które wzięły udział w konkursie. Z tego miejsca dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za ogromny trud jaki włożyli w przygotowanie prac konkursowych. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną zaproszeni w dniu 27.03.2017r do auli PWSIiP w Łomży na spektakl teatralny pt. „Zielona Wyspa Pirata Pifpafa" o tematyce segregacji odpadów, zanieczyszczenia powietrza i wody.
więcej

Konkurs Ekologiczny Wiosenna Marzanna

foto
Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. oraz Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ogłaszają konkurs ekologiczny dla przedszkoli z terenu Łomży (grupy dzieci w wieku 5-6 lat) pod nazwą „Wiosenna Marzanna” zabawka z recyklingu. Zadaniem dzieci będzie wykonanie kukły marzanny z materiałów wtórnych.
więcej

Konkurs Ekologiczny ZGO Sp. z o.o.

Konkurs ekologiczny „Dbajmy o środowisko segregując odpady”
Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. ogłasza konkurs ekologiczny „Dbajmy o środowisko segregując odpady” dla szkół gimnazjalnych w gminach Wąsosz, Zbójna, Wizna, Przytuły, Miastkowo, Stawiski, Szczuczyn oraz Jedwabne, którego głównym celem jest propagowanie wśród młodzieży idei segregacji odpadów.
więcej

Nowe zasady gospodarowania odpadami – stawki, zasady segregacji

foto
1 lipca 2013 weszły w życie nowe stawki za wywóz odpadów komunalnych. Miasto stało się właścicielem odpadów, oznacza to, że jego zadaniem jest wywóz śmieci z terenu całego miasta. Uchwalone przez Radę Miejską opłaty, których miesięczna wysokość została ustalona w złożonej deklaracji, należy uiszczać do końca miesiąca (za dany miesiąc) w kasie Urzędu Miejskiego lub wpłacać na konto Urzędu Miejskiego w Łomży, na indywidualne konto bankowe. Informację o numerze rachunku ratusz wysyła właśnie do wszystkich właścicieli nieruchomości.
więcej

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

foto
Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowany jest w Zakładzie Gospodarowania Odpadami Sp. z o. o. w Łomży przy ul. Akademickiej 22. Punkt, funkcjonujący od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 - 15.00, przyjmuje nieodpłatnie od mieszkańców Łomży następujące rodzaje wysegregowanych odpadów komunalnych:
więcej

« · 1 · »


Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


NewsletterCopyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED