Łomża

Strona główna » Informacje praktyczne » . » Fundusze norweskie i EOG » Rozwój Lokalny - etap III

Jarmark "Zasmakuj w Łomży" - Fair "Taste in Łomża"

foto
Już w niedzielę 22 maja w godzinach 9:00-15:00 w Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma po raz pierwszy zagości Jarmark "Zasmakuj w Łomży". Na stoiskach domowe przetwory, wypieki, wędliny, sery, miody, a także wyroby rękodzielnicze, nie zabraknie też atrakcji dla dzieci.
więcej

Zapraszamy na Dzień Osób z Niepełnosprawnością - Join us for the Day of People with Disabilities

foto
Występy artystyczne, wystawa rękodzieła, animacje dla dzieci, badania profilaktyczne – to wszystko czeka na uczestników Dnia Osób z Niepełnosprawnością. Już 20 maja 2022 r. Urząd Miejski w Łomży przygotował szereg atrakcji dla mieszkańców. Wydarzenie zaplanowano od rana do późnego popołudnia w różnych punktach miasta.
więcej

Jarmarki wracają do Łomży - Fairs are coming back to Łomża

Po pandemicznej przerwie Miasto Łomża planuje wznowienie jarmarków „Zasmakuj w Łomży”. Mieszkańcy odwiedzający stoiska będą mogli zaopatrzyć się w regionalne produkty spożywcze i wyroby rękodzielnicze. Zainteresowani wystawcy już mogą się zgłaszać.
więcej

Spotkanie z Nordland w wymiarze społecznym - Meeting with Nordland county in the social dimension

foto
W dniu 21.04.2022 r. odbyło się kolejne spotkanie on-line Miasta Łomża w wymiarze społecznym z przyszłym Partnerem projektu „Łomża – Miasto w którym żyję i pracuję” – okręgiem Nordland.
więcej

Wymiar środowiskowy projektu – The environmental dimension of the project

nadnarwiańskie bulwary w Łomży
W dniu 11.04.2022 r. odbyło się kolejne on-line Miasta Łomża z potencjalnym Partnerem projektu „Łomża – Miasto w którym żyję i pracuję” – okręgiem Nordland, tym razem w wymiarze środowiskowym.
więcej

Festyn Szkół Zawodowych w Łomży - The Vocational School Festival in Łomża

foto
W hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży odbył się Festyn Szkół Zawodowych. To piąte tego typu wydarzenie organizowane najpierw przez Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji, a w tym roku przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 2 w ramach projektu "Łomża - Miasto w którym żyję i pracuję" realizowanego z Programu "Rozwój Lokalny", finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.
więcej

Rozpoczyna się realizacja kolejnych działań projektowych - The implementation of project activities

foto
Po podpisaniu umowy o dofinansowanie projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję” rozpoczęła się realizacja poszczególnych działań w wymiarze dostępności, kulturowym i instytucjonalnym.
więcej

Spotkania z norweskim okręgiem Nordland - Meetings with Nordland county from Norway

meeting social dimension
W dniach 9-10 lutego 2022 r. odbyły się dwa spotkania on-line Miasta Łomża z potencjalnym Partnerem projektu „Łomża – Miasto w którym żyję i pracuję” – okręgiem Nordland. Spotkania miały na celu rozpoczęcie procesu współpracy i określenie jej zakresu.
więcej

Spotkanie otwierające projekt - Project opening meeting

foto
W dniu 5 stycznia 2022 roku odbyło się spotkanie informacyjne Zespołu ds. realizacji projektu „ŁOMŻA – MIASTO, w którym ŻYJĘ I PRACUJĘ” w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Spotkanie miało na celu otwarcie i rozpoczęcia wdrażania projektu.
więcej

Łomża realizuje projekt z funduszy norweskich - Łomża is implementing a project from Norway grants

Miasto Łomża w dniu 21 grudnia 2021 r. podpisało umowę o dofinansowanie zadania pn. „Łomża – Miasto, w którym ŻYJĘ I PRACUJĘ” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.
więcej

« · 1 · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Zasady funkcjonowania Urzędu Miejskiego w okresie epidemii, wraz z wykazem niezbędnych numerów telefonicznych, dostępne są pod adresem http://www.lomza.pl/index.php?wiad=10250.

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED