Łomża

Strona główna » Organizacje pozarządowe » Rady społeczne » Młodzieżowa Rada Miasta

W szkołach trwają przedwyborcze prace

10 okręgów wyborczych utworzyły szkoły i zespoły szkół, które zadeklarowały organizację wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży w swoich siedzibach. Prezydent Łomży wybory zarządził na 4-5 października 2021 r.
więcej

KONTAKT

Obsługa Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży: Wydział Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urząd Miejski w Łomży ul. Farna 1 tel. 86 216 80 68 osoba do kontaktu: Beata Gałązka b.galazka@um.lomza.pl
więcej

Młodzieżowa Rada prowadzi zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Ducha

Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży zorganizowali przedświąteczną akcję charytatywną w łomżyńskich szkołach ponadpodstawowych. Pomysł powstał na jednej z sesji Rady. "W związku ze zbliżającymi się świętami stwierdziliśmy, że to dobry okres do podjęcia takiego przedsięwzięcia. Zidentyfikowaliśmy, które środowiska potrzebują najbardziej pomocy i doszliśmy do konkluzji, że wesprzemy Hospicjum p.w. Świętego Ducha w Łomży" - napisali radni MRM w piśmie do Prezydenta Łomży.
więcej

Łomżyńska młodzież na warszawskiej Europolis

foto
Troje członków Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży dołączyło do debaty na temat polityki młodzieżowych miast, która 8 listopada odbyła się w Warszawie. Łomża już po raz drugi miała swoją reprezentację na konferencji Europolis, organizowaną po raz 7. przez Fundację Schumana i miasto stołeczne Warszawa. Spotkanie odbyło się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
więcej

Posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży zaprasza na V sesję, która odbędzie się 21 października 2019 roku /poniedziałek/ o godzinie 09.00 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” w Łomży, ul. Krzywe Koło 1.
więcej


Obradowali młodzi radni

Była to trzecia sesja młodych radnych
Tradycyjnie już w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturowej, czyli Domku Pastora odbyła się kolejna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. Młodzi radni zadecydowali o tym, który projekt zgłoszą do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Gościnnie w obradach uczestniczył zastępca prezydenta miasta Andrzej Stypułkowski. - Liczę na pomysły młodych ludzi – mówił zapewniając o wsparciu ze strony magistratu.
więcej

Zaproszenie na sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży zaprasza na II sesję II kadencji, która odbędzie się we wtorek 11 grudnia 2018 r. o godzinie 9.00 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora przy ul. Krzywe Koło 1 w Łomży.
więcej

Młodzieżowi radni II kadencji wybrani

W piątek 8 czerwca odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. W 11 okręgach wyborczych utworzonych w szkołach ponadgimnazjalnych, które zadeklarowały uczestnictwo w wyborach, o mandat radnego walczyło 42 uczniów. W skład MRM weszło 23 radnych, którzy we wrześniu złożą ślubowanie i zaczną oficjalnie reprezentować młodzież naszego miasta.
więcej

Zaproszenie na obrady MRM

Serdecznie zapraszam na obrady VIII zwyczajnej sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, które odbędą się w czwartek 26 kwietnia 2018 roku o godz. 9.00 w Sali Wystawienniczej Szkół Katolickich, ul. Sadowa 14. Planowany porządek obrad:
więcej

Zaproszenie na sesję MRM

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży zaprasza na VII sesję I kadencji, która odbędzie się w czwartek 8 lutego o godzinie 9.00 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1 w Łomży.
więcej

Zmiana na stanowisku przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta

Mateusz Zdrodowski i Jędrzej Lutostański
Mateusz Zdrodowski z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego został nowym przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Chojnickiego, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji 17 listopada br. Wybory odbyły się 1 grudnia br.
więcej

Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

W piątek 1 grudnia o godzinie 9.00, w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora przy ul. Krzywe Koło w Łomży, odbędzie się VI sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej.
więcej

Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miasta

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży, w celu promowania działalności rady, zaprasza uczniów łomżyńskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz studentów do wzięcia udziału w konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. Projekt loga może mieć dowolną formę graficzną i powinien zawierać napis „Młodzieżowa Rada Miejska Łomży”.
więcej

Zaproszenie na sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej serdecznie zaprasza na obrady III zwyczajnej sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, które odbędą się w czwartek 16 marca 2017 roku o godz. 10.00 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora, ul. Krzywe Koło 1 w Łomży.
więcej

Zaproszenie na sesję Młodzieżowej Rady Miasta

Zapraszam na II sesję I kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, która odbędzie się 20 stycznia (piątek) o godzinie 9.30 w Domku Pastora, ul. Krzywe Koło1.
więcej

Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady

Pierwsza sesja młodych radnych
Ten dzień przejdzie bez wątpienia do historii naszego miasta. 16 grudnia 2016 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. W jej skład weszło 23 radnych, wyłonionych podczas niedawnych wyborów. Przewodniczącym został Tomasz Chojnicki, student Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.
więcej

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży

Młodzi wybrali swoich reprezentantów w Młodzieżowej Radzie Miejskiej Łomży. W dniach 2 i 3 grudnia odbyły się wybory. Szkoły i uczelnie wyższe, które zadeklarowały uczestnictwo w wyborach, podzielono na 15 okręgów wyborczych. Łącznie ze wszystkich okręgów komisje wyborcze zgłosiły 67 kandydatów na radnych. Do obsadzenia były 23 mandaty. Miejska Komisja Wyborcza, po zebraniu protokołów ze wszystkich okręgów wyborczych, ustaliła wyniki głosowania (załącznik).
więcej

« · 1 · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Zasady funkcjonowania Urzędu Miejskiego w okresie epidemii, wraz z wykazem niezbędnych numerów telefonicznych, dostępne są pod adresem http://www.lomza.pl/index.php?wiad=10250.

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED