Łomża

Strona główna » Organizacje pozarządowe

„Poziom wyżej” – bezpłatne szkolenia dla III sektora

Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w projekcie ,,Poziom wyżej” finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. Organizatorem jest Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości". W ramach projektu odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń skierowanych do organizacji pozarządowych.
więcej

Prawa autorskie – szkolenie dla organizacji pozarządowych

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie PRAWA AUTORSKIE.
Miejsce: Domek Pastora w Łomży, ul. Krzywe Koło 1.
Czas: 28 czerwca 2017 r. od godz.15.00.
więcej

Piknik organizacji pozarządowych

foto
Już w najbliższą sobotę 3 czerwca na bulwarach nadnarwiańskich odbędzie się III Piknik Organizacji Pozarządowych. Będzie to impreza rodzinna, podczas której organizacje pozarządowe, instytucje i grupy nieformalne zaprezentują swoją działalność.
więcej

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza

foto
W środę 31 maja 2017r. w godz. 16.00 – 18.00 zapraszamy organizacje pozarządowe na dyżur do Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Krzywe Koło 1 w Łomży. Pomożemy wszystkim, którzy chcą założyć fundację, stowarzyszenie, poszukują środków finansowych na działalność, mają ciekawy pomysł i chcą doprecyzować szczegóły, a także potrzebują wsparcia prawnego lub księgowego.
więcej

Jak zarządzać projektem?

Zapraszamy organizacje pozarządowe na szkolenie „Zarządzanie projektem”, które odbędzie się w środę 24 maja 2017 r. w godz. 15.00 – 19.00 w Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1 w Łomży. Tematyką szkolenia jest zarządzanie projektem, dokumentacja i sprawozdawczość projektowa.
więcej

Środa dla organizacji pozarządowych

Centrum Organizacji Pozarządowych w Łomży - logo
Chcecie założyć stowarzyszenie, fundację, Wasz statut wymaga zmian, potrzebujecie środków finansowych na działalność, macie ciekawy pomysł i chcecie doprecyzować szczegóły, a może potrzebne wam wsparcie prawne lub księgowe? Zapraszamy w każdą środę w godz. 16.00 – 18.00 do Centrum Organizacji Pozarządowych w Łomży, Domek Pastora, ul. Krzywe Koło 1. Specjaliści z Centrum Współdziałania Społecznego, Fundacji Czas Lokalny i Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych pomogą rozwiązać Wasze problemy.
więcej

Zaproszenie na VI Podlaskie Targi Ekonomii Społecznej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku oraz Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok zaprasza do udziału w VI Podlaskich Targach Ekonomii Społecznej. Odbędą się one w dniu 4 czerwca 2017 r. od godziny 12:00 na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku (plac przed Teatrem Dramatycznym). Ich celem jest integracja przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z mieszkańcami naszego województwa. Hasło tegorocznej imprezy brzmi: „Na zdrowie!”.
więcej

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza

foto
Z udziałem Zastępcy Prezydenta Łomży Agnieszki Muzyk 26 kwietnia 2017 r. w Domku Pastora w Łomży oficjalnie otwarto Centrum Organizacji Pozarządowych. Oferta skierowana do organizacji obejmuje: szkolenia, doradztwo, kawiarenki obywatelskie, usługi informacyjne, wspólny wyjazd na Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych i inne. Obszary wsparcia dostosowane będą do potrzeb zgłaszanych przez organizacje – wspólnie będziemy tworzyć miejsce przyjazne trzeciemu sektorowi.
więcej

Inicjatywa Społeczna Roku

Wojewoda Podlaski ogłasza konkurs Inicjatywa Społeczna Roku, przeznaczony dla organizacji pozarządowych województwa podlaskiego. Celem konkursu jest promowanie działań organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego, które swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.
więcej

Oficjalne otwarcie Centrum Organizacji Pozarządowych

W najbliższą środę, 26 kwietnia 2017 r., w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej "Domek Pastora" przy ul. Krzywe Koło 1, oficjalnie rozpocznie działalność Centrum Organizacji Pozarządowych w Łomży. Zapraszamy organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i wszystkich zainteresowanych działaniami społecznymi na spotkanie, które rozpocznie się o godz. 14.30.
więcej

Środa dla organizacji pozarządowych

Od najbliższej środy, tj. od 5 kwietnia 2017 roku, w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora, ul. Krzywe Koło 1 w Łomży rozpoczyna funkcjonowanie Centrum Organizacji Pozarządowych. Jest ono odpowiedzią na potrzeby organizacji pozarządowych w zakresie wsparcia merytorycznego: prawnego, finansowego i księgowego oraz organizacyjnego.
więcej

Podlaski Pozarządowy Fundusz Mikrodotacji – II edycja

foto
Łomżyńskie Forum Samorządowe zaprasza młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i samopomocowe z terenu województwa podlaskiego, do składania wniosków w ramach projektu „Podlaski Pozarządowy Fundusz Mikrodotacji - II edycja”. Projekt finansowany jest z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Konkurs FIO 2017 - Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. Okres realizacji projektu: od 1.02.2017 do 31.12.2017. Nabór wniosków trwa do 30 marca 2017r.
więcej

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 roku rusza II edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” realizowana przez Polską Organizację Turystyczną. Głównym celem akcji jest promocja ciekawych miejsc turystycznych na terenie naszego kraju nie tylko w sezonie wypoczynkowym. Organizatorzy zachęcają przedstawicieli branży turystycznej do przygotowania ofert zniżkowych obejmujących weekend 31.03 – 02.04.2017 r.
więcej

Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych

Towarzystwo Amicus z Białegostoku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego na wydarzenie edukacyjne pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych.” Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2017 r. od godz. 9.00 do godz. 16.00 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora przy ul. Krzywe Koło 1 w Łomży. Warsztat odbywa się na temat Włączenia społecznego grup defaworyzowanych (7.1 RPO).
więcej

Spotkanie informacyjne dla oferentów realizacji zadań publicznych

Urząd Miejski w Łomży zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne dotyczące aplikowania w konkursach ofert realizacji zadań publicznych w 2017 roku. Spotkanie odbędzie się 16 lutego 2017 roku o godz. 15.30 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora, ul. Krzywe Koło 1 w Łomży.
więcej

Konkurs „Zabytek Zadbany” z nowym regulaminem

foto
Trwa kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany”. Jak co roku adresatami konkursu są właściciele, posiadacze lub zarządcy zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków, którzy wzorowo wywiązują się z obowiązku opieki nad zabytkami. Za realizację konkursu odpowiada Narodowy Instytut Dziedzictwa.
więcej

Szkolenie dla oferentów realizacji zadań publicznych Samorządu Województwa Podlaskiego w Łomży

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenia dotyczące realizacji zadań publicznych Województwa Podlaskiego od momentu złożenia oferty po przedstawienie sprawozdania z realizacji zadania publicznego. Na szkoleniu, które odbędzie się 10 stycznia w godz. 15:00 - 19:00 w Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1, będą omawiane zasady postępowania w sprawie otwartych konkursów ofert i trybu pozakonkursowego przyjęte w Programie Współpracy Województwa Podlaskiego z organizacjami pozarządowymi.
więcej

Opłatek organizacji pozarządowych i rad społecznych

Prezydent Łomży podzielił się opłatkiem z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz rad społecznych
W poniedziałek (19.12) w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej (Domek Pastora) odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz rad społecznych. Licznie przybyli goście przełamali się tradycyjnym opłatkiem, złożyli sobie życzenia oraz skosztowali wigilijnych potraw.
więcej

Spotkanie informacyjne ws konkursów w sferze sportu

Zapraszamy kluby i stowarzyszenia sportowe zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach konkursów w sferze sportu ogłoszonych w Mieście Łomża na spotkanie informacyjne. Podczas spotkania omówimy m.in. zmiany wynikające z nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań jak również zasady rozliczania wkładu osobowego.
więcej

Zapraszamy na wigilię ngo

Zapraszamy Państwa – przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz rad społecznych – na spotkanie wigilijne. Podzielimy się opłatkiem i złożymy sobie świąteczne życzenia w poniedziałek 19 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w Domku Pastora, ul. Krzywe Koło 1.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED