Drużyna MOSiR Łomża zwycięzcą Feryjnego Turnieju Piłkarskiego Dziewcząt w Piątnicy

Strona główna » Aktualności

Feryjny Turniej Piłkarski Dziewcząt odbył się w niedzielę 2 lutego. W zmaganiach wzięło udział 9 zespołów. Zwyciężczyniami okazały się zawodniczki MOSiR Łomża.

W pierwszej fazie drużyny zostały podzielone na grupy, w których rozegrały mecze systemem każdy z każdym.

MOSiR II Łomża

Po fazie grupowej z dorobkiem 8 bramek trafionych,  bez straty bramki (5:0, 3:0) z drużyna MOSiR I Łomża awansowa do Grupy Złotej. W fazie finałowej znalazły się także zespoły Jantar Ostrołęka i Forty I Piątnica - zwycięzcy grup A i C. Spotkania były pełne emocji. Widoczne było zaangażowanie zawodniczek i przemyślane akcje. Ostatecznie, kiedy zabrzmiał ostatni gwizdek, Feryjny Turniej Piłkarski Dziewcząt wygrała drużyna MOSiR I Łomża! Na miejscu II uplasował się zespół Forty I, natomiast III miejsce zajęły zawodniczki Jantaru.

Królem strzelców turnieju została Ola Bączek z drużyny MOSiR Łomża, najlepszą bramkarką Klaudia Oleszczuk z Jantar Ostrołęka, a statuetkę MVP otrzymała Karolina Kulikowska z Fortów Piątnica.

W konkursie strzałów najlepsza okazała się Oliwia Lubak - zawodniczka MOSiR-u. Podczas turnieju odbył się także konkurs „Mistrzyni Żonglerki”. Wygrała go Roksana Szczurko z drużyny Stomil Olsztyn żonglując piłką ponad 500 razy!

tekst i foto: MOSiR

2020-02-04 10:55 Opublikował: Lukasz Czech