Już w poniedziałek, 1 czerwca, rozpoczyna się rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2026. Do 30 czerwca będziemy kręcić kilometry dla naszego miasta i walczyć o to, aby puchar po raz pierwszy zawitał do Łomży. Do udziału w tej ogólnopolskiej zabawie rowerowej zaprasza miasto Bydgoszcz, które jest jej głównym organizatorem.