Powitajmy jubileuszowy rok naszego miasta podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej

Strona główna » Miasto » Wydarzenia na Starym Rynku

Powitajmy jubileuszowy rok naszego miasta podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej

  • Powitajmy jubileuszowy rok naszego miasta podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej
Już po raz czwarty na Starym Rynku w Łomży odbędzie się impreza, podczas której mieszkańcy będą mieli okazję wspólnie pożegnać stary i powitać nowy rok. Tym razem przed publicznością wystąpią: Irmina i Leczsami, Mejk, Farba, Maestro Chives, zaś gwiazdą wieczoru będzie Cleo.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podkreśla, że w 60 tysięcznym mieście powinien być organizowany Sylwester Miejski, w trakcie którego mieszkańcy mogą się razem dobrze bawić. – Nie każdego stać na udział w wykwintnych balach. Dlatego, gdy tylko zostałem Prezydentem Miasta, zdecydowałem o organizacji sylwestrowej imprezy. Wtedy mieliśmy niespełna trzy tygodnie, by ją zorganizować, ale się udało – mówi Mariusz Chrzanowski. Dodaje, że w tym roku wydarzenie będzie miało szczególny charakter, gdyż powitamy rok jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. – Gorąco zapraszam, jeśli nie na całe wydarzenie, to przynajmniej na wspólne powitanie 2018 roku o północy – dodaje prezydent.

Łomżyńska Noc Sylwestrowa rozpocznie się w niedzielę 31 grudnia o godz. 21:30 od występu zwycięzców miejskiego konkursu muzycznego, którym zostali Irmina i Leczsami. Następnie wystąpi gwiazda muzyki disco Mejk. Duet, który tworzą Elwira Smilgin-Brodzik i Mariusz Brodzik był wielokrotnie nagradzany na festiwalach muzyki disco i dance.  Tuż przed północą, na scenie zaprezentuje się, pochodzący z Gdyni rockowy zespół Farba, znany z takich przebojów jak „Chcę tu zostać” czy „Ostatnia noc”. Punktualnie o północy, zamiast tradycyjnego pokazu sztucznych ogni, przewidziany jest pokaz laserowy, a następnie życzenia mieszkańcom przekaże Prezydent Miasta Mariusz Chrzanowski, po których wystąpi gwiazda wieczoru – Cleo. Popularność zdobyła piosenką „My Słowianie”, wykonywaną wspólnie z Donatanem. Status złotych, diamentowych i platynowych płyt przyniosły jej single: „Zabiorę nas”, „Wolę być”, „N-O-C” oraz „Na pół”. Laureatka m.in. Eska Music Awards, TOPtrendy, Super Jedynki. Cleo została uznana najlepszym polskim wykonawcą podczas MTV Europe Music Awards 2016. W 2014 roku reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Na zakończenie imprezy wystąpi skrzypek Maestro Chives z coverami najbardziej popularnych klubowych kawałków. Łomżyńska Noc Sylwestrowa zakończy się około godz. 2:00. W trakcie imprezy nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Organizatorzy: Miasto Łomża i Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych w Łomży

Partnerzy:
PEPEES S.A.
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Zespół Młynów Jelonki
firma Incred
Dobra Drukarnia pl
Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny Labirynt
Kino Millenium
Sklep Meblowy Boss
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Patronat medialny:
Radio Nadzieja
portal wzasiegu.pl
portal mylomza.pl
portal xlomza.pl
Grupa Medialna Narew

2017-12-27 07:21 Opublikował: Lukasz Czech

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED