Wyniki turnieju
Chłopcy
Piątek 10 maja 2019
Godz. |
Drużyna |
Drużyna |
Wynik |
hala |
14.30 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
MOSiR Bielsk Podlaski |
46:53 |
SP 10 |
17.30 |
Warsaw Basketball |
Żubry Białystok |
48:70 |
SP 10 |
19.00 |
WKS MOSiR Sochaczew |
Port Sharks Gdynia |
31:62 |
SP 10 |
Sobota 11 maja 2019
Godz. |
Drużyna |
Drużyna |
Wynik |
hala |
8.00 |
Warsaw Basketball |
Port Sharks Gdynia |
51:53 |
SP 10 |
9.30 |
Żubry Białystok |
WKS MOSiR Sochaczew |
61:31 |
SP 10 |
11.00 |
Warsaw Basketball |
MOSiR Bielsk Podlaski |
55:59 |
SP 10 |
12.30 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
WKS MOSiR Sochaczew |
80:30 |
SP 10 |
14.00 |
MOSiR Bielsk Podlaski |
Żubry Białystok |
56:55 |
SP 10 |
15.30 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
Port Sharks Gdynia |
67:55 |
SP 10 |
17.00 |
MOSiR Bielsk Podlaski |
WKS MOSiR Sochaczew |
54:36 |
SP 10 |
18.30 |
Żubry Białystok |
Port Sharks Gdynia |
84:52 |
SP 10 |
20.00 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
Warsaw Basketball |
66:52 |
SP 10 |
Niedziela 12 maja 2019
Godz. |
Drużyna |
Drużyna |
Wynik |
hala |
9.30 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
Żubry Białystok |
46:87 |
SP 10 |
11.00 |
Port Sharks Gdynia |
MOSiR Bielsk Podlaski |
46:59 |
SP 10 |
12.30 |
WKS MOSiR Sochaczew |
Warsaw Basketball |
40:46 |
SP 10 |
Dziewczęta
Piątek 10 maja 2019
Godz. |
Drużyna |
Drużyna |
Wynik |
hala |
9.00 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
MUKS Pivot Piastów |
32:34 |
SP 9 |
10.30 |
UKS Probasket Mińsk Maz. |
UKS Basket 47 Białystok |
15:71 |
SP 9 |
12.00 |
SKS 12 Warszawa II |
Warsaw Basketball |
31:50 |
SP 9 |
13.00 |
MKK 11 Siedlce |
ŁKS KK Łódź |
25:81 |
SP 10 |
16.00 |
SKS 12 Warszawa I |
UKS Basket 47 Białystok |
43:35 |
SP 10 |
13.30 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
MKS MOS Katowice |
38:56 |
SP 9 |
15.00 |
MUKS Pivot Piastów |
SKS 12 Warszawa II |
37:20 |
SP 9 |
16.30 |
UKS Probasket Mińsk Maz. |
MKK 11 Siedlce |
24:75 |
SP 9 |
18.00 |
Warsaw Basketball |
MKS MOS Katowice |
24:46 |
SP 9 |
19.30 |
SKS 12 Warszawa I |
ŁKS KK Łódź |
33:35 |
SP 9 |
Sobota 11 maja 2019
Godz. |
Drużyna |
Drużyna |
Wynik |
hala |
8.00 |
MKS MOS Katowice |
SKS 12 Warszawa II |
60:39 |
SP 9 |
9.20 |
ŁKS KK Łódź |
UKS Probasket Mińsk Maz. |
78:11 |
SP 9 |
10.40 |
Warsaw Basketball |
MUKS Pivot Piastów |
32:34 |
SP 9 |
12.00 |
SKS 12 Warszawa I |
MKK 11 Siedlce |
40:42 |
SP 9 |
13.20 |
ŁKS KK Łódź |
UKS Basket 47 Białystok |
88:33 |
SP 9 |
14.40 |
SKS 12 Warszawa II |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
44:56 |
SP 9 |
16.00 |
MUKS Pivot Piastów |
MKS MOS Katowice |
32:39 |
SP 9 |
17.20 |
SKS 12 Warszawa I |
UKS Probasket Mińsk Maz. |
75:23 |
SP 9 |
18.40 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
Warsaw Basketball |
45:54 |
SP 9 |
20.00 |
UKS Basket 47 Białystok |
MKK 11 Siedlce |
44:42 |
SP 9 |
Niedziela 12 maja 2019
Godz. |
Drużyna |
Drużyna |
Wynik |
hala |
8.00 |
SKS 12 Warszawa II |
UKS Probasket Mińsk Maz. |
57:26 |
SP 10 |
8.00 |
GUKS Olimpijczyk Łomża |
UKS Basket 47 Białystok |
68:29 |
SP 9 |
9.30 |
Warsaw Basketball |
MKK 11 Siedlce |
44:24 |
SP 9 |
11.00 |
MUKS Pivot Piastów |
SKS 12 Warszawa I |
23:52 |
SP 9 |
12.30 |
MKS MOS Katowice |
ŁKS Łódź |
57:69 |
SP 9 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
CHŁOPCY:
1. MOSiR Bielsk Podlaski
2. PKK Żubry Białystok
3. GUKS Olimpijczyk Łomża
4. PORT Sharks Gdynia
5. Warsaw Basketball
6. WKS MOSiR Sochaczew
DZIEWCZĘTA:
1. ŁKS KK Łódź
2. MKS MOS Katowice
3. SKS 12 Warszawa I
4. MUKS Pivot Piastów
5. Warsaw Basketball
6. MKK 11 Siedlce
7. GUKS Olimpijczyk Łomża
8. UKS Basket 47 Białystok
9. SKS 12 Warszawa II
10. UKS Probasket Mińsk Mazowiecki
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE
Najlepsi w poszczególnych zespołach chłopców:
1. Włodkowski Paweł - GUKS „Olimpijczyk” Łomża
2. Witkowski Mikołaj - Warsaw Basketball
3. Szymański Albert - Port Sharks Gdynia
4. Walerian Maciej - MOSiR Bielsk Podlaski
5. Jaworowski Hubert - Żubry Białystok
6. Hilchen Edward - WKS MOSiR Sochaczew
Najlepsi w poszczególnych zespołach dziewcząt:
1. Anna Chojnowska - GUKS „Olimpijczyk” Łomża
2. Milena Mielcarz - MKS MOS Katowice
3. Hanna Durka - SKS 12 Warsawa I
4. Rombel Klaudia - MKK 11 Siedlce
5. Szewel Anastazja - UKS Basket 47 Białystok
6. Kasia Lagutkowa - Warsaw Basketball
7. Oliwia Książek - ŁKS Łódź
8. Wawer Karolina - UKS Probasket Mińsk Maz.
9. Lubaszka Barbara - SKS 12 Warszawa II
10. Daria Galant - MUKS Pivot Piastów
Wyróżnienie trenera w kategorii chłopców
1. Anusewicz Adam - GUKS „Olimpijczyk” Łomża
2. Bugaj Kuba - Warsaw Basketball
3. Maćkowiak Kacper - Port Sharks Gdynia
4. Żero Kamil - MOSiR Bielsk Podlaski
5. Dekarz Jakub - Żubry Białystok
6. Jusiński Adam - WKS MOSiR Sochaczew
Wyróżnienie trenera w kategorii dziewcząt
1. Lusa Aleksandra - GUKS „Olimpijczyk” Łomża
2. Julia Stefańczyk - MKS MOS Katowice
3. Hanan Jabbari - SKS 12 Warsawa I
4. Moszyńska Michalina - MKK 11 Siedlce
5. Kisiel Patrycja - UKS Basket 47 Białystok
6. Hania Gibus - Warsaw Basketball
7. Julia Tomczak - ŁKS Łódź
8. Małgorzata Wrzosa - UKS Probasket Mińsk Maz.
9. Świłło Katarzyna - SKS 12 Warszawa II
10. Zuzanna Kurpik - MUKS Pivot Piastów
I PIĄTKA TURNIEJU CHŁOPCÓW:
1. Olszański Konrad – MOSiR Bielsk Podlaski
2. Grigoruk Jakub – MOSiR Bielsk Podlaski
3. Trypus Paweł – PKK Żubry Białystok
4. Piekarski Kamil – PKK Żubry Białystok
5. Trzonkowski Filip – GUKS Olimpijczyk Łomża
I PIĄTKA TURNIEJU DZIEWCZĄT:
1. Milena Szczepanik – Warsaw Basketball
2. Proc Aleksandra – SKS 12 Warszawa I
3. Majchrzak Małgorzata – MUKS Pivot Piastów
4. Wiktoria Trznadel – MKS MOS Katowice
5. Weronika Plewa – ŁKS Łódź
II PIĄTKA TURNIEJU DZIEWCZĄT:
1. Baran Oliwia – UKS Basket 47 Białystok
2. Zysk Martyna – GUKS Olimpijczyk Łomża
3. Szczygielska Justyna – MKK 11 Siedlce
4. Smolińska Julia – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki
5. Wosak Zofia – SKS 12 Warszawa II
Najlepszy obrońca turnieju
Chłopcy: Siwek Patrycjusz – GUKS Olimpijczyk Łomża
Dziewczęta: Jagoda Brzyska – MKS MOS Katowice
Najlepsza rozgrywająca/cy turnieju
Chłopcy: Bobka Piotr – PKK Żubry Białystok
Dziewczęta: Proc Aleksandra – SKS 12 Warszawa
Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju- MVP
Chłopcy: Sawicki Sebastian – MOSiR Bielsk Podlaski
Dziewczęta: Aleksandra Dzięciołowska – ŁKS Łódź