Wybory Rad Osiedli - harmonogram

Strona główna » Aktualności

Wybory Rad Osiedli - harmonogram

Na sesji w dniu 17 kwietnia 2019 r. Rada Miejska Łomży podjęła uchwałę w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia wyborów do samorządów mieszkańców. Zgodnie z kalendarzem zebrania wyborcze zostaną przeprowadzone do końca maja.

1.    Wyboru Rady Osiedla dokonuje Zebranie Mieszkańców w głosowaniu jawnym.
2.    Liczba członków Rady Osiedla wynosi 15 zgodnie z art. 17 ustawy o samorządzie gminnym.
3.    Kandydatów na członków Rady Osiedla zgłaszają uczestnicy Zebrania Mieszkańców spośród osób obecnych na zebraniu.
4.    Kadencja Rady Osiedla kończy się wraz z kadencją Rady Miejskiej, a terminy przeprowadzania wyborów do Rady Osiedla określa Rada Miejska w formie uchwały.
5.    Na czele Rady Osiedla stoi Przewodniczący Rady i jego Zastępca wybrani spośród członów Rady Osiedla w głosowaniu jawnym bezwzględną większością głosów ustawowego składu Rady Osiedla.

Harmonogram zebrań mieszkańców Osiedli

Numer Osiedla

Ulice wchodzące w skład osiedla

Data i miejsce zebrania

1

Akacjowa, Bawełniana, Browarna,  Brzozowa, Bukowa, Ciepła, Cisowa, Dębowa, Elbląska, Głogowa, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Leona Kaliwody, Kaszmirowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Lniarska, Meblowa, Modrzewiowa, mjr. Stanisława Cieślewskiego, Narodowych Sił Zbrojnych,  Piaski, Podleśna, 33 Pułku Piechoty, Saperska, Sosnowa, Studencka, Świerkowa, Tkacka, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa,  Włókiennicza, Wojska Polskiego od rz. Łomżyczki do końca, Zielna

 08 maja 2019 r.

godz. 17.00

Przedszkole Publiczne Nr 8

ul. Studencka 13

 

2

Bartnicza, Dobra, Harcerska, Jednaczewska, Kaczeńców, Kanarkowa, Kanonierska, kpt. Franciszka Skowronka,  Janusza Korczaka, Kręta, Kurpiowska,  Leśna, Lipowa, Waleriana Łukasińskiego, Miodowa, Nowogrodzka - od ul. Gen. Władysława Sikorskiego do końca,  Opłotki, Piwna, Polna, Prosta, Kazimierza Pułaskiego, Pułkowa,   Gen. Władysława Sikorskiego - od ul. Nowogrodzkiej do Wojska Polskiego - numery parzyste, Słowikowa, Stanisława Staszica, Strażacka, Strojna, Strzelców Kurpiowskich, Wesoła - od ul. Wojska Polskiego do ul. Bartniczej, Bohdana Winiarskiego, Wiśniowa,  Wojska Polskiego - od ul. Gen. Władysława Sikorskiego do rz. Łomżyczki - numery parzyste, Wronia, Zgody, Żwirowa, Żurawia.

 

07 maja 2019 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa Nr 5,

ul. Polna 40A

 

3

Beztroska, Bliska, Adama Chętnika, Edwarda Ciborowskiego, Zygmunta Glogera, Grobla Jednaczewska, Księżycowa,  Malinowa, Miła, Łąkowa, Nowogrodzka - od ul. Zygmunta Glogera do ul. Gen. Władysława Sikorskiego, Obrońców Łomży, Partyzantów, Pogodna, Promienna, Przyjaźni, Przytulna, Ptasia, Radosna, Raginisa, Gen. Władysława Sikorskiego - od Wojska Polskiego do ul. Nowogrodzkiej numery nieparzyste, Spacerowa, Stawowa, Szczęśliwa, Szeroka, Torfowa,  Uśmiechu , Wyzwolenia, Wojska Polskiego - od ul. Zygmunta Glogera do ul. Gen. Władysława Sikorskiego - numery parzyste, Zabawna, Zaciszna, Zakątek, Żwirki i Wigury.

 

30 maja 2019 r.

godz. 17.00

 

 Park Przemysłowy Łomża

ul. gen. Wł. Sikorskiego 166

4

Feliksa Bernatowicza, Długa, Dworna - od ul. Giełczyńskiej do Al. Legionów,  Farna, Jatkowa, Kanalna, Kolegialna, Krótka, 3 Maja, Nadnarwiańska, Nowogrodzka - od ul. Wiejskiej do ul. Zygmunta Glogera, Ogrodowa, Piękna, Pl. Pocztowy, Pl. Tadeusza Kościuszki, Pocztarska,  Stacha Konwy, Pl. Stary Rynek, Rządowa, Wiejska, Zamiejska.

 

09 maja 2019 r.

godz. 17.00

Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących 

  ul. Stacha Konwy 11

5

Dworna - od ul. Giełczyńskiej do ul. Gen. Władysława Sikorskiego, Giełczyńska, Jana z Kolna, Kapucyńska, Kaznodziejska, Krzywe Koło, Pl. Zielony, Radziecka, Rybaki, Senatorska, Szkolna, Woziwodzka, Zatylna, Zielona, Zjazd, Żydowska

 

17 maja 2019 r.

godz. 17.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr III

ul. Senatorska 13

6

Boczna, Górna, Gen. Władysława Sikorskiego  - od Szosy Zambrowskiej do końca, Kazimierza  Wielkiego,  Kierzkowa, Klasztorna, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, ks. bp. Stanisława Kostki - Łukomskiego,  Łagodna, Marynarska, Stefana Batorego, Stroma, Szosa Zambrowska - od ul. Gen. Władysława Sikorskiego do końca, kpt. Franciszka Szymańskiego, Wąska, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły,  Zdrojowa

 

21 maja 2019 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa

Nr 4

ul. Kierzkowa 7

7

Al. Legionów - od ul. Polowej do ul. Gen. Władysława Sikorskiego (bez budynku przy Al. Legionów 5),  Romana Dmowskiego, Marii Skłodowskiej Curie, Polowa - od ul. Wojska Polskiego do Al. Legionów, Wojska Polskiego - od  Pl. Tadeusza Kościuszki do ul. Romana Dmowskiego - numery nieparzyste i od Placu Tadeusza Kościuszki do  ul. Zygmunta Glogera - numery parzyste

         23  maja  2019 r.

godz.  17.00

 

Dzienny Dom Senior – Wigor

ul. Marii Skłodowskiej – Curie 2

8

Chabrowa, Kaktusowa, Kolejowa, Kwiatowa, Makowa, Różana, Gen. Władysława Sikorskiego - od ul. Wojska Polskiego do Al. Legionów, Wojska Polskiego - od ul. Romana Dmowskiego do ul. Gen. Władysława Sikorskiego numery nieparzyste

 

 14 maja 2019 r.

godz. 17.00

Park Przemysłowy Łomża

ul. Sikorskiego 166

9

Cegielniana, Cicha, Fabryczna, Geodetów, Jasna, Krzywa, Kwadratowa, Łączna, Nowoprojektowana, Stanisława Ogrodnika, Piaskowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Poprzeczna, Al. Józefa Piłsudskiego - od ul. Spokojnej do Al. Legionów, Poznańska – od ul. Wojska Polskiego do wiaduktu kolejowego, Rzemieślnicza, Spokojna, Mariana Wojciecha Śmiarowskiego, Towarowa, Wesoła - od ul. Wojska Polskiego do ul. Spokojnej, Żabia

 

 16 maja 2019 r.

godz. 17.00

 Park Przemysłowy Łomża

ul. Sikorskiego 166

10

Akademicka, Bazowa, Kolibrowa, Kraska, Krucza, Magazynowa, Mała Kraska, Pawia, Poligonowa, Porzeczkowa, Poziomkowa,  Poznańska - od wiaduktu kolejowego do Al. Legionów, Przemysłowa, Strusia

 31 maja 2019 r.

godz. 17.00

PWSIiP

ul. Akademicka 14

11

Al. Legionów - od ul. Gen. Władysława Sikorskiego do Al. Józefa Piłsudskiego, Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Fryderyka Chopina, Dworcowa,  ks. Kardynała Wyszyńskiego,  Katyńska, Konrada Wallenroda, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Pana Tadeusza, Władysława Reymonta, Gen. Władysława Sikorskiego - od Szosy Zambrowskiej do Al. Legionów - numery parzyste, Juliusza Słowackiego, Spółdzielcza, Zawadzka od ul. Gen. Władysława Sikorskiego do Ronda Solidarności (prawa strona)

 

15 maja 2019 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa

Nr 1

ul. Reymonta 9

12

Handlowa, Kamienna, Hugona Kołłątaja, Konstytucji 3- go Maja, Stanisława Małachowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Al. Józefa Piłsudskiego - od ul. Zawadzkiej do Al. Legionów, Bolesława Prusa, Przykoszarowa, Gen. Mariana Stanisława Raganowicza, Rubinowa, Leopolda Staffa, Strzelnicza, Szafirowa, Jędrzeja Śniadeckiego, Turkusowa, Stefana Żeromskiego

 

13 maja 2019 r.

godz. 18.00

Szkoła Podstawowa

Nr 10

ul. Niemcewicza 17

13

Aleja Legionów - od Al. Józefa Piłsudskiego do końca, Bursztynowa, Chmielna, Działkowa, Forteczna, Majowa, Mazurska, Konarska, Kryształowa, Os. Zawady Przedmieście,  Przedwiośnie, Pszczela, Słodka, Słonecznikowa, Szosa do Mężenina, Tęczowa, Wiosenna, Zawady Przedmieście, Żytnia

 28 maja 2019 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa

Nr 10

ul. Niemcewicza 17

14

Hipokratesa, Kasztelańska, Kazańska, Księcia Janusza I, Księżnej Anny, Księcia Stanisława, Mazowiecka, Owocowa, Al. Józefa Piłsudskiego - od ul. Zawadzkiej do Szosy Zambrowskiej, por. Łagody,  Rycerska, Sybiraków, Szmaragdowa, Talesa z Miletu, Zawadzka do Ronda Solidarności  do ul. Szosa do Mężenina (lewa strona)

 

20 maja 2019 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa

Nr 9

ul. Ks. Anny 18

15

Al. Legionów - od ul. Polowej do ul. Dwornej, Budynek przy Al. Legionów 5, Mikołaja Kopernika, Nowa, Os. Bohaterów Monte Cassino, Pl. Papieża Jana Pawła II, Polowa - od Al. Legionów do Pl. Niepodległości, Pl. Niepodległości, Projektowana, Sadowa, Henryka Sienkiewicza, Gen. Władysława Sikorskiego - od Al. Legionów do Szosy Zambrowskiej, Stara, Szosa Zambrowska - od Pl. Niepodległości do ul. Gen. Władysława Sikorskiego, Zawadzka - od Pl. Niepodległości do ul. Gen. Władysława Sikorskiego,  Zaułek Cmentarny

 

10 maja 2019 r.

godz. 17.00

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6

ul. Mikołaja Kopernika 16

 

Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

2019-04-26 08:19 Opublikował: Lukasz Czech

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED