Wicemarszałek Derehajło odwiedził Łomżę

Strona główna » Aktualności

Wicemarszałek Derehajło odwiedził Łomżę

Wicemarszałek Derehajło odwiedził Łomżę
Wicemarszałek województwa podlaskiego Marszałek Stanisław Derehajło w gabinecie prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego
W Urzędzie Miejskim w Łomży odbyło się spotkanie prezydenta Mariusza Chrzanowskiego z wicemarszałkiem województwa podlaskiego Stanisławem Derehajło. - To miasto się rozwija, widzę w nim duży potencjał – mówił o Łomży.

Prezydent Mariusz Chrzanowski przedstawił priorytety naszego miasta w kontekście trwającej kadencji samorządu. Jest to m.in. rozbudowa bulwarów nad Narwią i terenów rekreacyjnych miasta oraz zagospodarowanie Parku Ludowego i  Parku Jakuba Wagi. Miasto oraz województwo mogłyby również prowadzić wspólną promocję gospodarczą – krajową i międzynarodową.

- To wsparcie ze strony zarządu województwa jest bardzo widoczne, a dzisiejsze spotkanie tylko to potwierdza. Pan Marszałek Derehajło zapewnił o swoim wsparciu dla łomżyńskich wniosków o dofinasowanie  projektów – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski. Dodaje, że może również liczyć na marszałka Artura Kosickiego oraz pochodzącego z Łomży wicemarszałka Marka Olbrysia.

- W tym mieście widzę duży potencjał. W przeciągu ostatnich lat Łomża mocno się rozwinęła. Uważam, że dalej będzie podążała w wyznaczonym kierunku. A ja mogę zapewnić o swojej przychylności – w ciepłych słowach wypowiedział się o naszym grodzie wicemarszałek województwa podlaskiego, Stanisław Derehajło. To dzięki jego staraniom Łomża została ujęta na trasie kolejowej Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Podczas wizyty w Łomży towarzyszył mu Marcin Sekściński, zastępca dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Dariusz Budrowski, doradca prezydenta Łomży.

2019-03-13 14:44 Opublikował: Grzegorz Daniluk

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

Getin Noble Bank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED