Najmłodszymi uczestnikami turnieju byli pięcioletnia – Maja Szewczyk z Przedszkola nr 10 w Łomży oraz sześcioletni Krzysztof Trzaska z Przedszkola nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Organizatorem imprezy był UKS „ŻAK” przy I LO w Łomży.
W poszczególnych kategoriach medalowe miejsca zajęli:
Dziewczęta do 20 lat:
1. Sylwia Mroczkowska - 5,0 pkt. – I LO Łomża
2. Ewelina Tomaszczyk - 4,0 pkt. – ZSM i O Nr 5 Łomża
3. Martyna Gątarska - 4,0 pkt. – ZSE i O Nr 6 Łomża
Dziewczęta do 16 lat:
1. Monika Marcińczyk - 6,0 pkt. – SP 7/PG Łomża
2. Malwina Szewczyk - 5,0 pkt. – SP 9/PG Łomża
3. Natalia Wrzesińska - 3,0 pkt. – SP/PG Ciechanowiec
Dziewczęta do 13 lat:
1. Eliza Mroczkowska - 6,0 pkt. – SP 1 Łomża
2. Zuzanna Trzaska - 4,0 pkt. – SP 3 Ostrów Maz.
3. Ewa Tymińska - 3,5 pkt. – SP Ciechanowiec
Dziewczęta do 10 lat:
1. Aleksandra Kowalczyk - 4,0 pkt. – SP 9 Łomża
2. Dominka Ciszewska - 4,0 pkt. – SP 10 Łomża
3. Karolina Tymińska - 3,5 pkt. – SP Ciechanowiec
Dziewczęta do 8 lat:
1. Kamila Trzaska - 4,0 pkt. – SP 3 Ostrów Maz.
2. Maja Ciuchnicka - 3,0 pkt. – SP 9 Łomża
3. Anna Dziewa - 2,0 pkt. – Przedszkole Nr 15 Łomża
Chłopcy do 20 lat:
1. Bartosz Kotarski - 7,0 pkt. – ZSE i O 6 Łomża
2. Michał Gryglik - 5,0 pkt. – ZSM i O 5 Łomża
3. Arkadiusz Mroczkowski - 5,0 pkt. – I LO Łomża
Chłopcy do 16 lat:
1. Krzysztof Bienias - 5,5 pkt. – SP9/PG Łomża
2. Paweł Szeligowski - 5,0 pkt. – PG 9 Łomża
3. Kamil Tymiński - 4,0 pkt. – SP/PG Ciechanowiec
Chłopcy do 13 lat:
1. Michał Karwowski - 6,0 pkt. – SP Konarzyce
2. Jakub Firmuga - 5,5 pkt. – SP 7 Łomża
3. Marcin Karwowski - 5,0 pkt. – SP Konarzyce
Chłopcy do 10 lat:
1. Bartosz Chełstowski - 5,0 pkt. – SP 10 Łomża
2. Szymon Mandziuk - 4,5 pkt. – SP 4 Łomża
3 Olivier Pisarski - 4,0 pkt. – SP 9 Łomża
Chłopcy do 8 lat:
1. Piotr Ciszewski - 4,0 pkt. – SP 10 Łomża
2. Jerzy Chełstowski - 4,0 pkt. - SP 10 Łomża
3. Krzysztof Trzaska - 1,0 pkt. – M Przedszkole nr 3 Ostrów Maz.
Wyniki drużynowe szkół:
1. ZSEiO 6 Łomża – 19,5 pkt.
(Bartosz Kotarski – 7,0 pkt., Jakub Śmiarowski – 4,5 pkt., Aleksandra Gątarska – 4,0 pkt., Martyna Gątarska - 4,0 pkt.)
2. SP Konarzyce – 17,0 pkt.
(Michał Karwowski – 6,0 pkt., Marcin Karwowski 5,0pkt., Sebastian Kozikowski – 4,0 pkt., Filip Karwowski – 2,0 pkt.)
3. SP 10 Łomża – 17,0 pkt.
(Bartosz Chełstowski – 5,0 pkt., Dominika Ciszewska – 4,0 pkt., Jerzy Chełstowski 4,0pkt., Piotr Ciszewski – 4,0 pkt.)
4. ZSOiZ Ciechanowiec - 16,5 pkt.
(Patryk Wrzosek – 5,0 pkt., Marcin Mularczuk – 4,0 pkt., Hubert Mularczuk – 4,5 pkt., Kamila Cieśluk – 3,0 pkt.)
5. ZSMiO 5 Łomża - 15,5 pkt.
(Patryk Szorc – 3,5 pkt., Paweł Mocarski – 3,0 pkt., Michał Gryglik – 5,0 pkt., Ewelina Tomaszczyk – 4,0 pkt.
6. SP 9 Łomża – 14,0 pkt.
(Olivier Pisarski – 4,0 pkt., Maja Ciuchnicka – 3,0 pkt., Aleksandra Kowalczyk – 4,0 pkt., Adrianna Duchnowska -3,0 pkt.)
7. SP/PG Ciechanowiec - 13,0 pkt.
(Natalia Wrzesińska – 3,0 pkt. Adrian Majewski – 3,0 pkt., Kamil Tymiński – 4,0 pkt., Adrianna Godlewska – 3,0 pkt.)
8. SP Ciechanowiec – 11,5 pkt.
(Amelia Pawluk – 2,0 pkt., Ewa Tymińska – 3,5 pkt., Natalia Majewska – 3,0 pkt., Kinga Akonom – 3,0 pkt.)
9. SP 9/PG Łomża – 10,5 pkt.
(Malwina Szewczyk – 5,0 pkt., Krzysztof Bienias – 5,5 pkt.,)
10. I LO Łomża – 10,0 pkt.
(Sylwia Mroczkowska – 5,0 pkt., Arkadiusz Mroczkowski – 5,0 pkt.)
11. SP Pniewo – 10,0 pkt.
(Karol Dłużniewski – 4,0 pkt., Łukasz Konert - 2,0pkt., Adrian Wiśniewski – 4,0 pkt.)
12. ZS CKR Marianowo - 10,0 pkt.
13. SP 3 Ostrów Maz. - 8,0 pkt.
14. SP 4 Łomża - 6,5 pkt.
15. SP 1 Łomża - 6,0 pkt.
16. SP 5 Łomża - 5,0 pkt.
17. SP Drozdowo - 4,5 pkt.
Sędzia zawodów - Sławomir Sobociński