Medale łomżyńskich karateków podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego

Strona główna » Aktualności

drużyna Łomżyńskiego Klubu Karate na mistrzostwach w Dobrym Mieście
  • Medale łomżyńskich karateków podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniegona najwyższym stopniu podium stoi Tomasz Stachacz z Łomżyńskiego Klubu Karate
Osiem medali zdobyli łomżyńscy karatecy podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin, które odbyły się w sobotę 12 marca 2016 roku w Dobrym Mieście. W zawodach udział wzięło 253 zawodników z 35 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate, z województw Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko - Mazurskiego.

Jak relacjonuje prezes Łomżyńskiego Klubu Karate sensei Dariusz Syrnicki, jego podopieczni zdobyli po jednym złotym i srebrnym oraz sześć brązowych medali. - Najlepiej spisał się Tomasz Stachacz triumfując w kategorii junior -75 kg. Drugie miejsce zajęła Nikola Trzcińska rywalizując w kategorii młodziczek + 55 kg - mówi Dariusz Syrnicki, dodając, że brązowe medale zdobyli: Maciej Tercjak, Klaudia Lanczewska, Klaudia Gawryś, Adam Stachacz, Wiktoria Korytkowska i Krzysztof  Dużyński.

2016-03-15 12:47 Opublikował: Lukasz Czech