Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości estetycznej i twórczej ekspresji, wzbudzenie zainteresowania krajobrazem i przyrodą oraz rozwijanie inwencji twórczej dzieci.
Komisja oceniała prace według następujących kryteriów: samodzielność wykonania, oryginalność i wyobraźnię przedstawienia tematu oraz estetykę wykonania.
Wyniki konkursu:
I miejsce
Marysia Rupacz – Przedszkole Samorządowe W NowogrODZIE – opiekun: J.Sokołowski, H.Kurowska
Aleksandra Grzechnik – Gminne Przedszkole nr 2 Trzcianka – opiekun: B.Pieńkowska
Krzysztof Kawalec – Przedszkole Miejskie nr 1 Zamość – opiekun: D.Ochota
Gabriela Klus – Przedszkole Miejskie nr 1 Zamość – opiekun: D.Ochota
II miejsce
Julia Duchnowska – Przedszkole Samorządowe W NowogrODZIE – opiekun: J.Sokołowski, H.Kurowska
Wiktoria Maziarczuk – Przedszkole Miejskie nr 1 Zamość – opiekun: D.Ochota
Magdalena Stańda – Prywatne Przedszkole „Mali Przyjaciele” Kraków – opiekun: B.Sadlok
Julia Godlewska – Oddział Przedszkolny SP 2 Łomża – opiekun: W.Szudrawska
III miejsce
Amelia Kasprzak – Gminne Przedszkole nr 2 Trzcianka – opiekun: B.Pieńkowska
Anna Jurgielewicz – Przedszkole Publiczne nr 1 Łomża – opiekun: R.Gronostajska
Nina Ferenszkiewicz – Przedszkole Miejskie nr 1 Zamość – opiekun: A.Sznajdrowicz, M.Mróz
Gabryś Sobuta – Oddział Przedszkolny SP 2 Łomża – opiekun: W.Szudrawska
Wyróżnienia
Jakub Cwalina – Przedszkole Samorządowe W NowogrODZIE – opiekun: J.Sokołowski, H.Kurowska
Lena Pinda – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 Wałbrzych – opiekun: H.Krajewska, M.Michałowska
Maja Liżewska – Publiczne Przedszkole nr 14 Łomża – opiekun: A.Sznurowska
Martyna Grygo – Oddział Przedszkolny SP 7 Łomża – opiekun: U.Przesław
Julia Jadczak – Oddział Przedszkolny SP 7 Łomża – opiekun: U.Przesław
Marta Chrzanowska – Przedszkole Publiczne nr 1 Łomża – opiekun: R.Gronostajska
Maja Szczech – Oddział Przedszkolny SP 7 Łomża – opiekun: M.Białecka
Olga Tomaszewska – Oddział Przedszkolny SP 2 Łomża – opiekun: W.Szudrawska
Maciej Wykowski – Oddział Przedszkolny SP 2 Łomża – opiekun: J.Auguściak
Rozalia Olender – Oddział Przedszkolny SP 2 Łomża: opiekun: J.Auguściak
Natalia Korzeniewska – Oddział Przedszkolny SP 2 Łomża – opiekun: J.Auguściak
Jakub Pruszko – Oddział Przedszkolny SP 2 Łomża – opiekun: J.Auguściak
Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom. Życzymy konsekwencji w dążeniu do celu oraz spełnienia artystycznych marzeń.
Organizatorzy: J.Auguściak, W.Szudrawska, E.Lesiak, D.Kosińska
tekst i fot: SP nr 2 w Łomży