Prezydencki prezent na piłkarską wiosnę

Strona główna » Aktualności

Prezydent Łomży przekazał sprzęt sportowy piłkarzom Łomżyńskiego Klubu Sportowego
Remisem 1:1 zakończył się mecz ŁKS 1926 Łomża z Concordią Elbląg, inaugurujący trzecioligowe rozgrywki piłkarskie w rundzie wiosennej. Bramkę na wagę remisu w 71. minucie strzelił dla łomżyńskiej drużyny Alex Rodier. Wcześniej, bo w 41. minucie, gola dla gości zdobył Mateusz Szmydt. W przerwie meczu Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, wspólnie ze swoim doradcą Mariuszem Giełgutem, piłkarzom pierwszej drużyny i zespołowi występującemu w Centralnej Lidze Juniorów przekazał dresy treningowe i kurtki ortalionowe, a juniorom także piłki nożne.

W sumie, za kwotę prawie 13 tysięcy złotych, zakupionych zostało 44 sztuk dresów i kurtek oraz osiemnaście piłek treningowych i pięć meczowych. Warto dodać, że na udział w trzecioligowych rozgrywkach piłkarskich ŁKS otrzymał w tym roku z budżetu miasta 165 tys. zł (20 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku) oraz 10 tys. zł na uczestnictwo w Centralnej Lidze Juniorów. Ponadto, decyzją Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego piłkarze ŁKS-u za darmo korzystają ze stadionu. Przekazując sprzęt sportowy Prezydent wyraził nadzieję, że młodzi piłkarze utrzymają się w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, zaś pierwszy zespół w trakcie jego kadencji wywalczy awans do drugiej ligi.
W niedzielę młodzi piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego, w ramach rozgrywek CLJ, na własnym stadionie przegrali 1:2 z Jagiellonią Białystok.

Wstęp na mecze CLJ jest bezpłatny.

Terminarz spotkań ŁKS-u w rundzie wiosennej III ligi na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży
- w cenie 5 zł (4 zł w przedsprzedaży) - kobiety oraz młodzież w wieku 13-17 lat;
są do nabycia w przedsprzedaży trzy dni przed każdym meczem w sklepiku klubowym na Starym Rynku w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz w kasie stadionu na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.
Wstęp bezpłatny - dzieci do lat 13 (tylko z opiekunem).

2015-03-14 22:22 Opublikował: Lukasz Czech