Dobra forma młodych łomżyńskich karateków

Strona główna » Aktualności

II miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli drużynowo młodzi karatecy z Łomżyńskiego Klubu Karate podczas X Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin IKO, który odbył się 1 czerwca 2014 roku w Ostrowi Mazowieckiej. W zawodach wzięło udział 254 zawodników z 22 klubów z całej Polski, dlatego zajęcie przez łomżyńskich karateków drugiego miejsca można uznać za ogromny sukces. Zwyciężyła drużyna gospodarzy.

Punkty dla łomżyniaków za zajęcie pierwszych miejsc zdobyli: Mateusz Długozima w kategorii kumie (walki) dzieci młodsze + 30 kg, Wiktor Kacprzyk w kategorii kumite dzieci do 27 kg, Akhmed Debizov w kategorii kumite dzieci do 30 kg oraz Klaudia Lanczewska w kategorii kata (układy) open powyżej 14 lat.
 Klaudia zajęła również II miejsce w kategorii kumie juniorzy open. II miejsca w walkach zajęli także: Kornelia Skorulska - kadetki do 50 kg, Wiktoria Korytkowska - młodziczki do 50 kg, Krzysztof Dużyński - kadeci + 50 kg, Tomasz Stachacz - młodzicy + 65 kg, Piotr Bejenka - juniorzy +77 kg.
III miejsca zajęli: Nikola Trzcińska - kadetki + 50 kg, Amir Dżukharov - dzieci do 39 kg, Wiktor Jezusek  - dzieci +42 kg oraz Paweł Chojnowski - juniorzy do 77 kg.

2014-06-03 17:54 Opublikował: Lukasz Czech