Podium zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate

Strona główna » Aktualności

Kategoria młodzik - 55 kg: 1 msc. Adam Miciura, 3 msc. Adam Burczyk
W sobotę 11 grudnia 2021 r. w Warszawie młodzi zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate wzięli udział w ogólnopolskim turnieju 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin, zajmując 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zawody podzielone były na dwa bloki, pierwszy dla osób z doświadczeniem startowym oraz drugi dla osób początkujących - tzw. „pierwszy krok”.

W pierwszym bloku rywalizowało 6 zawodników ŁKK. Pierwsze miejsca zajęli Łukasz Michalak (juniorzy młodsi) i Adam Miciura (młodzicy). Drugie miejsca zajęły Zuzanna Jakubiak (młodziczki) i Natalia Borawska (juniorki), na trzecich miejscach uplasowali się Adam Burczyk (młodzicy) i Kordian Kamalski (juniorzy).
W bloku „pierwszy krok” kadetów wystąpili: Mateusz Marczuk, Jan Aszoff, Jakub Mateuszczyk, Marcel Konopka, Pola Ćwik, Marta Kukso, natomiast w  kategorii młodziczek: Zofia Ekstowicz, Magdalena Krajewska, Justyna Dudas.