Zarządzenie Nr 274/23
Na podstawie art. 30 ust. 1 w związku art. 11a ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2023 r. poz. 40, 572, 1463) w związku z § 5 Ordynacji wyborczej do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży stanowiącej Załącznik Nr 1 do Statutu Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży przyjętego uchwałą nr 165/XXI/16 Rady Miejskiej Łomży z dnia 25 stycznia 2016 r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży (Dz. Urz. Woj. Podlaskiego z 2016 r., poz. 503) zmienionej uchwałą nr 475/LII/18 Rady Miejskiej Łomży z dnia 28 marca 2018 r. (Dz. Urz. Woj. Podlaskiego z 2018 r., poz. 1586), uchwałą nr 293/XXVIII/20 Rady Miejskiej Łomży z dnia 26 sierpnia 2020 r. (Dz. Urz. Woj. Podlaskiego z 2020 r., poz. 3684), uchwałą nr 483/LI/22 Rady Miejskiej Łomży z dnia 23 marca 2022 r. (Dz. Urz. Woj. Podlaskiego z 2022 r., poz. 1361) i uchwałą nr 500/LIII/22 Rady Miejskiej Łomży z dnia 27 kwietnia 2022 r. (Dz. Urz. Woj. Podlaskiego z 2022 r., poz.2041), zarządzam, co następuje:
§ 1. Na czas wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży powołuję Komisje Wyborcze w składzie:
Okręg wyborczy nr 1, ul. Reymonta 9 (siedziba Szkoły Podstawowej nr 1):
- Katarzyna Bałazy - Rydelska
- Milena Sierzputowska
- Maja Wojan
Okręg wyborczy nr 2, ul. Piękna 2 (siedziba Szkoły Podstawowej nr 2):
- Adrianna Waśkiewicz
- Julia Kwiatkowska
- Tomasz Marcińczyk
Okręg wyborczy nr 3, ul. Kierzkowa 7 (siedziba Szkoły Podstawowej nr 4):
- Andrzej Piotrowski
- Iga Chojnowska
- Gabriela Góralczyk
Okręg wyborczy nr 4, ul. Polna 40a (siedziba Szkoły Podstawowej nr 5):
- Edyta Danielewska
- Joanna Tabędzka
- Maria Filipiuk
Okręg wyborczy nr 5, ul. Księżnej Anny 18 (siedziba Szkoły Podstawowej nr 9):
- Rafał Kleczyński
- Lena Dudzińska
- Amelia Staniurski
Okręg wyborczy nr 6, ul. Niemcewicza 17 (siedziba Szkoły Podstawowej nr 10):
- Beata Obrycka
- Katarzyna Tyborowska
- Anna Dziewa
Okręg wyborczy nr 7, ul. Bernatowicza 4 (siedziba I LO):
- Julia Bagińska
- Roksana Dudzińska
- Mateusz Sendrowski
Okręg wyborczy nr 8, Pl. Kościuszki 3 (siedziba II LO):
- Laura Bareła
- Oliwia Chrzanowska
- Julia Cendrowska
Okręg wyborczy nr 9, ul. Senatorska 13 (siedziba III LO):
- Iwona Batko
- Alicja Czarnocka
- Damian Modzelewski
Okręg wyborczy nr 10, ul. Zielona 21 (siedziba Zespołu Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących Nr 4):
- Wiesław Czupryński
- Julia Bigda
- Zofia Cwalina
Okręg wyborczy nr 11, ul. Przykoszarowa 22 (siedziba Zespołu Szkół Mechanicznych
i Ogólnokształcących Nr 5):
- Kamil Parol
- Przemysław Adamski
- Szymon Mikucki
Okręg wyborczy nr 12, ul. M. Kopernika 16 (siedziba Zespołu Szkół Ekonomicznych
i Ogólnokształcących Nr 6)
- Marcin Sokalski
- Dominika Wojsław
- Bartosz Demby
Okręg wyborczy nr 13, ul. Stacha Konwy 11 (siedziba Zespołu Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7)
- Klaudia Bogumił
- Maria Olszewska
- Bartosz Młynarczyk
Okręg wyborczy nr 14, ul. Wiejska 16 (siedziba Liceum Mistrzostwa Sportowego):
- Emilia Samluk
- Dariusz Piotr Kisiel
- Kacper Miłaszewski
Okręg wyborczy nr 15, ul. Sadowa 12 (siedziba Katolickiej Szkoły Podstawowej
i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego)
- Justin Supiński
- Tobiasz Kowalewski
- Wiktoria Niebrzydowska
Okręg wyborczy nr 16, ul. Studencka 19 (siedziba Zespołu Szkół Akademickich):
- Agnieszka Cieślik
- Emilia Orłowska
- Maja Sarnacka
Okręg wyborczy nr 17, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1 (siedziba Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych):
- Agata Zajączkowska
- Olivia Makowska
- Gabriela Ustaszewska
§ 2. Wykonanie Zarządzenia powierza się Naczelnikowi Wydziału Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży.
§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
PREZYDENT MIASTA
dr Mariusz Chrzanowski