Uchwała Nr 154/XXV/03
z dnia: z dnia 30 grudnia 2003 roku
w sprawie: w sprawie ustalenia terminów zebrań wyborczych w Samorządach Mieszkańców Osiedli
Na podstawie § 12 ust.8 Statutu Samorządów Mieszkańców Osiedli stanowiących załączniki
Nr 1-15 do Uchwały Nr 105/XXI/03 Rady Miejskiej Łomży z dnia 29 października 2003 roku w sprawie nadania Statutów Jednostkom Pomocniczym Miasta Łomża Rada Miejska Łomży uchwala co następuje:
§ 1
Zarządza się wybory do Organów Samorządu Mieszkańców Osiedli.
§ 2
Ustala się miejsca i terminy zebrań mieszkańców osiedli dla przeprowadzenia wyborów do Samorządów Mieszkańców Osiedli:
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w lokalnej prasie i na tablicach
ogłoszeń.
§ 4
Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Łomży.
Przewodniczący Rady Miejskiej
Jan Jarota
Nr 1-15 do Uchwały Nr 105/XXI/03 Rady Miejskiej Łomży z dnia 29 października 2003 roku w sprawie nadania Statutów Jednostkom Pomocniczym Miasta Łomża Rada Miejska Łomży uchwala co następuje:
§ 1
Zarządza się wybory do Organów Samorządu Mieszkańców Osiedli.
§ 2
Ustala się miejsca i terminy zebrań mieszkańców osiedli dla przeprowadzenia wyborów do Samorządów Mieszkańców Osiedli:
Nr osiedla | Granice Samorządu Mieszkańców Osiedli | Miejsce i data zebrania |
I | Akacjowa, Bawełniana, Bratnia, Browarna, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Głogowa, Kaliwody, Kasztanowa, Klonowa, Jodłowa, Jesionowa, Leszczynowa, Lniarska, Meblowa, Modrzewiowa, Piaski, Podleśna, 33 Pułku Piechoty, Sosnowa, Świerkowa, Tkacka, Wesołowskiego, Włókiennicza, Wiązowa, Wojska Polskiego/ od rz. Łomżyczki do końca /, Zielna | Zakład Doskonalenia Zawodowego Ul. Wojska Polskiego 161. 14 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
II | Bartnicza, Dobra, Harcerska, Jednaczewska, Kaczeńców, Kanarkowa, Korczaka, Kpt. Skowronka, Kręta, Kurpiowska, Lipowa, Łeśna, Łukasińskiego, Miodowa, Nowogrodzka /od ul. Gen. Sikorskiego do końca/, Opłotki, Piwna, Polna, Prosta, Pułaskiego, Strojna, Gen. Sikorskiego /od ul. Nowogrodzkiej do Wojska Polskiego , Słowikowa, Staszica, Strażacka, Strzelców Kurpiowskich, Wesoła/od W. Polskiego do Nowogrodzkiej/ , Winiarskiego, Wiśniowa, Wojska Polskiego /od ul. Gen. Sikorskiego do rz. Łomżyczki n-ry parzyste/ Wronia, Zgody, Żwirowa, Żurawia. | Szkoła Podstawowa Nr 5 Ul. Polna 16 15 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
III | Beztroska, Bliska, Chętnika, Ciborowskiego, Grobla Jednaczewska Glogera, Księżycowa, Malinowa, Miła, Łąkowa, Nowogrodzka /od ul. Glogera do ul. Gen.Sikorskiego/, Obrońcow Łomży, Partyzantów, Ptasia, Przyjaźni, Pogodna, Promienna, Przytulna, Radosna, Raginisa, Sikorskiego /od Wojska Poleskiego do ul. Nowogrodzkiej n-ry nieparzyste/ Spacerowa, Szczęśliwa, Szeroka, Uśmiechu , Wyzwolenia, Wojska Polskiego /od Ul. Glogera do Ul. Gen. Sikorskiego n-ry parzyste/, Zabawna, Zaciszna. Żwirki i Wigury, | Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Ul. Stacha Konwy 06.06. 16 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
IV | Bernatowicza, Długa, Giełczyńska, Krótka, Farna, Jatkowa, Kanalna, Kolegialna, Stacha Konwy, 3 Maja, Nadnarwiańska, Ogrodowa, Piękna, Plac Kościuszki, Plac Pocztowy, Pocztarska, Radziecka, Rządowa, Stary Rynek, Wiejska, Zamiejska, Dworna / od ul. Giełczyńskiej do Al. Legionów/ | Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Bernatowicza 6 14 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
V | Dworna /od il. Giełczyńskiej do ul. Gen. Sikorskiego /, Jana z Kolna, Kapucyńska, Kaznodziejska, Krzywe Koło, Plac Zielony, Rybaki, Senatorska, Szkolna, Woziwodzka, Zatylna, Zielona, Zjazd, Żydowska Szkoła Społeczna Ul.Rybaki 14 14 stycznia 2004 roku godz. 18.00 |
|
VI | Boczna, Górna, Gen. Sikorskiego /od Szosy Zambrowskiej do końca/, Kierzkowa, Łagodna, Marynarska, Stroma, Szosa Zambrowska / od ul. Gen. Sikorskiego do końca /, Szymańskiego, Wąska, Witosa, Zdrojowa. |
Szkoła Podstawowa Nr4 Ul. Kierzkowa7 15 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
VII | Al. Legionów /od ul. Polowej do ul. Gen. Sikorskiego/, Dmowskiego, Marii Skłodowskiej Curie, Polowa/ od ul. Wojska Polskiego do Al. Legionów/, Wojska Polskiego/ od ul. Polowej do ul. Dmowskiego/. | Zespół Szkół Nr 1 Ul. M.C. Skłodowskiej 5 15 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
VIII | Chabrowa, Kaktusowa, Kwiatowa, Makowa, Różana, Gen. Sikorskiego /od ul. Wojska Polskiego do Al. Legionów/, Wojska Polskiego/ od ul. Dmowskiego do ul. Gen. Sikorskiego n-ry nieparzyste/. | Zespół Szkół Nr 1 Ul. M.C. Skłodowskiej 5 12 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
IX | Cegielniana, Cicha, Fabryczna, Jasna Krzywa, Kwadratowa, Łączna, Nowoprojektowana, Ogrodnika, Piaskowa, Piłsudskiego /od ul. Spokojnej do Al. Legionów,/, Poprzeczna, Poznańska, Rzemieślnicza, Spokojna, Śmiarowskiego, Wesoła /od ul. W. Polskiego do Spokojnej/, Wojska Polskiego /od ul. Gen. Sikorskiego do rz. Łomżyczki n-ry nieparzyste/ Żabia, | Świetlica MPK Ul. Spokojna 9 13 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
X | Bazowa, Kolibrowa, Kraska, Krucza, Magazynowa, Mała Kraska, Pawia, Poligonowa, Przemysłowa, Strusia Plebania kościoła pw.Matki Boskiej Częstochowskiej |
Ul. Poznańska 141 11 stycznia 2004 roku /niedziela/ po mszy św. o godz. 9.00 |
XI | Al. Legionów /od ul. Gen. Sikorskiego do końca/, Bema, Broniewskiego, Chopina, Dworcowa, Mickiewicza, Moniuszki, Spółdzielcza, Sikorskiego /od Szosy Zambrowskiej do Al. Legionów n-ry parzyste/, Kard. Wyszyńskiego, Słowackiego, Reymonta, | Szkoła Podstawowa Nr7 ul. Mickiewicza 6 12 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
XII | Prusa , Żeromskiego, Staffa, Konstytucji 3- go Maja, Małachowskiego, Niemcewicza, Śniadeckiego, Kołłątaja, Przykoszarowa, Piłsudskiego od ul. Zawadzkiej do Al. Legionów/ | Szkoła Podstawowa nr10 ul. Niemcewicza 17 13 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
XIII | Osiedle Zawady Przedmieście. Szosa do Mężenina |
Szkoła Podstawowa Nr 10 Ul. Niemcewicza 17 16 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
XIV | Hipokratesa, Kazańska, Kasztelańska, Księżnej Anny, Księcia Janusza, Mazowiecka, Porucznika Łagody, Piłsudskiego/ od ul. Zawadzkiej do Szosy Zambrowskiej /, Rycerska, Sybiraków, Talesa z Miletu | Szkoła Podstawowa nr 9 12 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
XV | Gen. Sikorskiego /od. Al. Legionów do Szosy Zambrowskiej/,Kopernika, Nowa, Osiedle Bohaterów Monte Casino, Projektowana, Polowa /od.Al.Legionów do Placu Niepodległości/, Plac Niepodległości, Stara, Zawadzka /od Placu Niepodległości do ul. Gen. Sikorskiego/, Szosa Zambrowska / od Pl. Niepodległości do ul. Gen. Sikorskiego /.Sadowa, Sienkiewicza, Al. Legionów od Polowej do Dwornej, Plac Papieża Jana Pawła II, Zaułek Cmentarny | Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Kopernika 16 13 stycznia 2004 roku godz.18.00 |
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w lokalnej prasie i na tablicach
ogłoszeń.
§ 4
Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Łomży.
Przewodniczący Rady Miejskiej
Jan Jarota