Przybornik
Logo BIP Herb

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

BIP Urzędu Miejskiego w Łomży

Zarządzenie Nr 226/11

z dnia: 30 września
w sprawie: wygaśnięcia członkostwa w obwodowych komisjach wyborczych oraz powołania do składu obwodowej komisji wyborczej Nr 13 w Łomży osoby wskazanej przez Prezydenta Miasta w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na na dzień 9 października 2011 roku.
Na podstawie art. 182 § 1 pkt.1, § 2 pkt. 2 oraz art. 184 § 1, pkt. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz. 112 z późniejszymi. zmianami) - zarządza się co następuje:


§ 1

W związku z wygaśnięciem członkostwa Pana Jacka Babiela – poprzez zrzeczenie się członkostwa w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 17 w Łomży z siedzibą w Pulicznym Gimnazjum Nr 1 w Łomży, ul. Władysława Reymonta 9 odwołuję Pana ze składu tej Komisji.
§ 2

W związku z wygaśnięciem członkostwa Pani Małgorzaty Nietupskiej – poprzez zrzeczenie się członkostwa w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 13 w Łomży z siedzibą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 14 - odwołuję Panią ze składu tej Komisji.

§ 3Do składu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 13 w Łomży z siedzibą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 14 wyznaczam Panią Joannę Buźniak – pracownika samorządowego miasta.

§ 4

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Łomży.Wytwarzający Inf.: Prezydent Miasta Łomża
Mieczysław Leon Czerniawski
  • Data dodania:
  • Data upublicznienia: czwartek, 6 paź 2011 08:39
  • Opublikował(a): Aldona Zientalska
  • Zaakceptował(a): Aldona Zientalska
  • Artykuł był czytany: 3869 razy
Linki