Wielka debata medialna w Łomży!

Strona główna » Aktualności

Wielka debata medialna w Łomży!

W dobie szybkiego internetu, portali społecznościowych i platform streamingowych zadajemy jedno z najważniejszych pytań o przyszłość polskich mediów: "Czy telewizja publiczna ma jeszcze sens"? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć uczestnicy debaty, która odbędzie się 11 czerwca o godz. 18.00 w Hali Kultury w Łomży.

Zapraszamy na wyjątkowe starcie poglądów! Przy jednym stole zasiądą czołowi polscy dziennikarze i publicyści, reprezentujący różne strony medialnej i politycznej debaty. To gwarancja merytorycznej, gorącej i bezkompromisowej dyskusji! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

W debacie wezmą udział m.in.: Dorota Gawryluk, Jacek Karnowski, Jan Pospieszalski, Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska, Jan Wróbel, Krzysztof Ziemiec, Jacek Żakowski a moderatorem dyskusji będzie Rafał Dudkiewicz.

2026-06-03 16:20 Opublikował: Grzegorz Daniluk

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

VeloBank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED