Cena biletu w jedną stronę wynosi jedynie symboliczną "złotówkę" (niezależnie od miejsca wsiadania). Autobus wyruszy o godzinie 13.00 z Al. Legionów (przystanek przy PKS).
Trasa autobusu: Legionów, Piłsudskiego, Zawadzka, Szosa Zambrowska, Giełczyńska, Pl. Kościuszki, Wojska Polskiego, Sikorskiego, Nowogrodzka, Kupiski Stare, Kupiski Nowe, Mątwica, Nowogród. Autobus odjedzie z Nowogrodu po zakończeniu pokazów.
Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się w załączniku.
Serdecznie zapraszamy!
źródło: MPK ZB Łomża