Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi 12 kwietnia 2012 r. o godzinie 19:00 a po nim odbędzie się mecz otwarcia Polska - Grecja, a także mecz Rosja - Czechy na boiskach Polski tj. kompleks sportowo - rekreacyjny Moje Boisko Orlik 2012 ul. Katyńska 3. Mamy nadzieję, że boisko przy ul. Katyńskiej wypełni się miłośnikami piłki nożnej, oraz kibicami wszystkich drużyn.
PODZIAŁ NA GRUPY:
Grupa A Grupa B
Polska – Narew Łomża Holandia – ABM Jeziorko
Grecja - Łomżyca Da Grasso Dania – Logo TK
Rosja – BKS Łomża Niemcy – Zespół Sportowy Mały Płock
Czechy - Canarinhos Portugalia – Grot Mały Płock
Grupa C Grupa D
Hiszpania – UIB Sokołowski Ukraina – Delta Soccer
Włochy – Powiat Łomżyński Szwecja – PBH Marpol
Irlandia – Baltica Travel Francja – Squad
Chorwacja – KS Gloriosa Trinita Anglia – Jantar Łomża
Terminarz meczów w ramach mini EURO 2012
MECZE GRUPOWE
2012-04-12 – ORLIK 2012 ul. Katyńska
GRUPA A
Mecz nr.1 - 20:00 – Polska : Grecja Mecz nr.2 - 21.00 – Rosja : Czechy
2012-04-13 – ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
GRUPA B
Mecz nr.3 - 19:00 - Holandia : Dania Mecz nr.4 – 20:00 - Niemcy : Portugalia
2012-04-16 – ORLIK 2012 ul. Katyńska
GRUPA C
Mecz nr.5 - 20:00 - Hiszpania : Włochy Mecz nr.6 - 21:00 - Irlandia : Chorwacja
2012-04-20 – ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
GRUPA D
Mecz nr.7 - 19:00 - Francja : Anglia Mecz nr.8 – 20:00 - Ukraina : Szwecja
2012-04-24 – ORLIK 2012 ul. Katyńska
GRUPA A
Mecz nr.9 - 20:00 - Grecja : Czechy Mecz nr.10 – 21:00 - Polska : Rosja
2012-04-27 – ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
GRUPA B
Mecz nr.11 - 19:00 - Dania : Portugalia Mecz nr.12 - 21:00 - Holandia : Niemcy
2012-05-09 – ORLIK 2012 ul. Katyńska
GRUPA C
Mecz nr.13 - 20:00 - Włochy : Chorwacja Mecz nr.14 - 21:00 - Hiszpania : Irlandia
2012-05-04 – ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
GRUPA D
Mecz nr.15 - 19:00 – Szwecja : Anglia Mecz nr.16 - 20:00 – Ukraina : Francja
2012-05-10 – ORLIK 2012 ul. Katyńska
GRUPA A
Mecz nr.17 - 20:00 – Czechy : Polska Mecz nr.18 - 21:00 – Grecja : Rosja
2012-05-11 - ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
GRUPA B
Mecz nr.19 - 19:00 – Portugalia : Holandia Mecz nr.20 - 20:00 – Dania : Niemcy
2012-05-15 - ORLIK 2012 ul. Katyńska
GRUPA C
Mecz nr.21 - 20:00 – Chorwacja : Hiszpania Mecz nr.22 - 21:00 – Włochy : Irlandia
2012-05-18 - ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
GRUPA D
Mecz nr.23 - 19:00 – Anglia : Ukraina Mecz nr.24 - 20:00 – Szwecja : Francja
ĆWIERĆFINAŁY
2012-05-23 - ORLIK 2012 ul. Katyńska
ĆWIERĆFINAŁ nr.1
Mecz nr.25 - 20:00 1A : 2B
ĆWIERĆFINAŁ nr.2
Mecz nr.26 - 21:00 1B : 2A
2012-05-25 - ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
ĆWIERĆFINAŁ nr.3
Mecz nr.27 - 19:00 1C : 2D
ĆWIERĆFINAŁ nr.4
Mecz nr.28 - 20:00 1D : 2C
PÓŁFINAŁY
2012-06-01 - ORLIK 2012 ul. Bernatowicza
PÓŁFINAŁ nr.1
Mecz nr.29 - 19:00 W25 : W27
PÓŁFINAŁ nr.1
Mecz nr.30 - 20:00 W26 : W28
Mecz o III miejsce
2012-06-04 – ORLIK 2012 ul. Katyńska
Mecz nr.31 - 19:00 P29 : P30
FINAŁ
2012-06-04 – ORLIK 2012 ul. Katyńska
Mecz nr.32 - 20:00 W29 : W30